Orgazm Diyeti ile Yatak Odanızı Değiştirin! - Son Dakika

Orgazm Diyeti ile Yatak Odanızı Değiştirin!

11.04.2014 18:20

Sizler için bu hafta çok özel bir beslenme önerim olacak.

1
Daha çok tatmin edici cinsel hazza ulaşmak, yediklerinizle başlayabilir. Günlük besin takviyeleri ve şimdi anlatacağım beslenme diyetini sıkı sıkıya uygulayan kadınlar 2-4 hafta içinde libidolarındaki gelişmeyi fark edeceklerdir.
2
Yazar Marrena Lindberg kadınların libidolarını artırmak, orgazma ulaşmalarını kolaylaştırmak için 3 adımlık bir plan oluşturdu. Ben de bunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu plana ek olarak besin takviyesi alımınızı düzenli tutmak için örnek menüler ve günlük yapılacaklar listeleri hazırladım. Lindberg, doğru bir şekilde uygulandığında kadınların her ilişkide orgazma ulaşabileceklerini iddia ediyor!
3
Protein: Her öğünde klorinin yüzde 30’unu proteinden alın. Protein porsiyonu bir deste oyun kağıdı boyutlarında olmalıdır.
4
Çinko: Testosteronu östrojen hormonuna çeviren enzimi durdurur.
5
Magnezyum: SHBG (seks hormonu bağlayıcı globulin) seviyenizi düşürerek serbest testosteronu önleyin. Magnezyum SHBG’yi durdurur.
6
Dopamin beynin zevk kimyasalıdır. Dopamini arttırmak, kadınlarda cinsel zevki arttırabilir.
7
Balık yağı takviyeleri: Günlük yaklaşık 1700 mg EPA ve 1300 mg DHA içeren takviyeler alın. Bu uygulamaya başlamadan önce doktorunuza danışın. Yüksek doz alımı kan sulandırıcı gibi bazı ilaçlarla etkileşime yol açabilir.
8
Çok fazla serotonin hormonu cinsel dürtülerinize zarar verebilir. Yüksek serotonin seviyesinin yan etkilerinden biri düşük libidodur. Ortalama bir serotonin seviyesi idealdir.
9
Nişastalı yiyecekler ve şekeri azaltın. Bu yiyecekler serotonin seviyesinde ani artışa sebep olabilir.

Son Dakika Orgazm Diyeti ile Yatak Odanızı Değiştirin! - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement