Para karşılığı gönderildi! Kumarbaz kocasının arkadaşları tarafından toplu tecavüze uğradı - Son Dakika

Para karşılığı gönderildi! Kumarbaz kocasının arkadaşları tarafından toplu tecavüze uğradı

17.12.2020 11:05

Hindistan'ın Bihar eyaletinde 30 yaşındaki kadın, kumarbaz eşinin arkadaşlarının tecavüzüne uğradı. Kumar bağımlısı adamın para karşılığında karısını arkadaşlarına gönderdiği öğrenildi.

1
Alkol ve kumar bağımlısı olduğu belirtilen 36 yaşındaki adam arkadaşlarıyla oynadığı kumarı kaybetti. Maddi durumu iyi olmayan adam, arkadaşlarına para karşılığında eşini yolladı.

2
Kocası tarafından para karşılığında birçok kez adamın arkadaşlarına yollanan kadın sonunda isyan etti ve tecavüze karşı koydu.
3
Bunun üzerine adam, önce karısını dövdü daha sonra yüzüne asit fırlattı. Kadının şikayeti üzerine kumarbaz koca tutuklandı.

4
Hindistan Indepedent gazetesine konuşan polis yetkilisi Rajesh Kumar Jha, çiftin 10 yıllık evli olduğunu, kocanın arkadaşları ile oynadığı kumar sonrası eşini para yerine arkadaşlarına yolladığını söyledi.
5
Ayrıca kadın, daha önce kocasının arkadaşlarının toplu tecavüzüne de uğradığını söyledi.
6
Emniyet yetkilisi Rajesh, olaydan sonra tutuklanan koca ve tecavüzcülerin isimlerinin kadının kimliğini korumak için açıklanmadığını söyledi.

Son Dakika Para karşılığı gönderildi! Kumarbaz kocasının arkadaşları tarafından toplu tecavüze uğradı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)
500
Advertisement