Pınar Altuğ Sonunda Açıkladı - Son Dakika

Pınar Altuğ Sonunda Açıkladı

07.11.2012 07:44

1
Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Pınar Altuğ özel hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu! Pınar Altuğ, 6 yıldır mutlu bir evlilik sürdürdükleri Yağmur Atacan'ın son olarak rol aldığı 'Doktorlar' dizisinden sonra ne işle meşgul olduğunu da açıkladı.
2
Pınar Altuğ katıldığı programda Yağmur Atacan ile nasıl tanıştıklarını da anlattı.
3
Pınar Altuğ: "Yağmur ile aşkımız altıncı yılını doldurdu. 'Benim seninle geçinmeye gönlüm var karıcığım' der. Bu söz öylesine güzel ki... Her şeye bedel aslında onu yanlış zamanda, yanlış yerde tanıdım"
4
" 'İlk Aşkım' adlı dizide eşim 'Murat' rolündeki Oktay Kaynarca ile oğlumuzu oynayacak bir kararter aranıyordu. Görüşmeler sırasında baktım, kapının önünde bir çocuk oturuyor."
5
Yapımcıya 'Dışarıda bekleyen çocuk kim? Aslında bu role ne kadar uyar' dedim.
6
Meğer Yağmur da başka bir dizi için görüşmeye gelmiş. Ama yanlış kata çıkmış. Yanlışlıklar sonucu o gün tanıştık...
7
"Birçok kişi Yağmur ile evlenirken evlilik sözleşmesi yaptığımı iddia etti."
8
"Öyle bir durum yok aramızda" diyerek, konuya açıklık getirdi."

9
"Yağmur'un 'Doktorlar' dizisinden sonra iş yapmadığını düşünen de yanılıyor. Çünkü H20 diye şirket açtı. Hızlı botlar satıyor."
10
Pınar Altuğ, Oktay Kaynarca'nın eşi ve kendisi hakkında söylediklerine de cevap verdi.
11
Pınar Altuğ, bu konu hakkında kendisine çok telefon geldiğini söyledi. Son telefonun ise Oktay Kaynarca'dan geldiğini ifade eden Pınar Altuğ, ünlü oyuncuya 'Sen manyak mısın?' dediğini söyledi.
12
Oktay Kaynarca'nın gazetecilere 'Ben göz önünde bir yaşam sürmekten hoşlanmıyorum. Onların ise umurunda değil. Çekmek istiyorsanız onları çekin' dediğini anlatan Pınar Altuğ, yaşananların yanlış anlaşıldığını ve konunun böylece kapandığını belirtti.
13
'Oktay benim canım' diyerek devam eden Altuğ, 'Ben Oktay'ın söylediklerinin altında kötü bir şey olmadığını düşünüyorum' ifadesini kullandı.
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36

Son Dakika Pınar Altuğ Sonunda Açıkladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement