Bakan Çağlayan, Şehit Evini Ziyaret Etti - Son Dakika
Güncel

Bakan Çağlayan, Şehit Evini Ziyaret Etti

Bakan Çağlayan, Şehit Evini Ziyaret Etti

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde güvenlik güçleriyle terör örgütü PKK mensupları arasında iki gün önce çıkan çatışmada şehit olan Astsubay Üstçavuş Ahmet Ünver'in Mersin'in Silifke İlçesi'ne bağlı Arkum Beldesi'ndeki...

03.08.2012 17:20

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde güvenlik güçleriyle terör örgütü PKK mensupları arasında iki gün önce çıkan çatışmada şehit olan Astsubay Üstçavuş Ahmet Ünver'in Mersin'in Silifke İlçesi'ne bağlı Arkum Beldesi'ndeki baba evini ziyaret etti.

Ak Parti Mersin Milletvekilleri Nebi Bozkurt, Çiğdem Münevver Ökten, Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, İl Başkanı Mekin Merter Salt ile birlikte şehit evine gelen Bakan Zafer Çağlayan, şehidin babası Durmuş Ünver, annesi Meryem Ünver, Diyarbakır'da görevli olan Uzman Çavuş ağabeyi Mehmet Ünver ve küçük kardeşi Mahmut Ünver ile görüşüp başsağlığı dileğinde bulundu. Ziyaret sırasında Milletvekili Nebi Bozkurt, Kuran-ı Kerim okudu.

Şehidin annesi Meryem Ünver, Bakan Çağlayan'dan şehidin nişanlısı Emsal Göçmen ve Uzman Çavuş Mehmet Ünver'in eşi için iş istedi. Çağlayan, "Başımız üstüne, o bizim de emanetimiz" diyerek bu konuda Silifke Kaymakamı Fatih Damatlar'a talimat verdi.

Bakan Çağlayan daha sonra belde belediyesini ziyaret etti. - Mersin

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bakan Çağlayan, Şehit Evini Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement