Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonominin başına geçeceği iddia edilen Mehmet Şimşek'le görüştü - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonominin başına geçeceği iddia edilen Mehmet Şimşek'le görüştü

2. tur seçimlerinden zaferle ayrılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonominin başına geçeceği iddia edilen ekonomiden sorumlu eski Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile görüştü.

29.05.2023 - 21:57,

Ankara'da seçim sonrası gözler yeni kabineye çevrilirken önemli bir görüşme gerçekleşti. Sandıktan zaferle ayrılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ekonomiden sorumlu eski Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile görüştü. Görüşmenin ardından henüz bir açıklama yapılmadı.

YENİ KABİNEDE YER ALACAK MI?

14 Mayıs seçimlerinden önce Mehmet Şimşek ismi birçok kez seçim sonrasında oluşturulacak yeni kabinede yer alacağı haberleri ile gündeme gelmişti. Şimşek'in ekonominin başına geçeceği öne sürülüyor.

KALIN: DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEK

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, eski bakan Mehmet Şimşek'in yeni kabinede görev alacağı yönündeki iddiaları değerlendirmiş, "Mehmet Bey bu süreçte dolaylı olarak destek verdi. Bundan sonra da verecek." ifadelerini kullanmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonominin başına geçeceği iddia edilen Mehmet Şimşek\'le görüştü
YORUMLAR (1)
  • süleyman hakan gökşen: aklı başında bir adam, bu teklifi kabul eder mi? yarın işler kötüye gidecek bu ortada duruyor, günah keçisi Mehmet Şimşek olacak... Yanıtla 0 0

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonominin başına geçeceği iddia edilen Mehmet Şimşek'le görüştü - Son Dakika


Advertisement