Kardashian: İsrail İçin Dua Ediyorum - Son Dakika
Güncel

Kardashian: İsrail İçin Dua Ediyorum

Kardashian: İsrail İçin Dua Ediyorum

Takipçisinden kapak gibi cevap: Kendine ve bizlere bir iyilik yap ve biraz eğitim al

26.07.2014 00:18

İsrail'in Gazze'deki katliamlarına karşı tepkiler gün geçtikçe büyürken, dünyaca ünlü yıldızlar da Gazze konusunda büyük bir fikir ayrılığına düştü. Taraf Gazetesi'nin haberine göre Rihanna ve Madonna Gazze'ye ağlıyor, Kim Kardashian ve Bar Rafaeli ise karşı tarafta...

Mia Farrow, Amerika'nın İsrail'e yaptığı silah yardımına bir son vermesi gerektiğini savundu.

Scandal/ Skandal dizisinin yıldızı Kerry Washington ise dört ölü Gazze'li çocuğun fotoğrafını paylaşarak; "Yürek burkan görüntü" ifadesini kullandı.

Bazı şarkılarından Filistin yanlısı sözler bulunan Amerika'lı hip-hop yıldızı Lupe Fiasco, konserlerinde Filistin bayrağı açmasıyla tanınıyor. Öyle ki Fiasco, İsrail'in Filistin'e uyguladığı politikaları eleştirmeyen Obama'ya, başkanlık seçimlerinde oy vermediğini dile getirdi.

Rihanna geçenlerde Twitter hesabından "Free Palestine/ Özgür Filistin" etiketini paylaşmış, sonrasında gelen tepkiler üzerine mesajını silmek zorunda kalmıştı.

Kim Kardashian'ın ''İsrail'deki herkes için dua ediyorum'' Tweet'ine karşılık takipçileri adeta ünlü yıldıza savaş açtı. Takipçilerinin, ''Kendine ve bizlere bir iyilik yap ve biraz eğitim al'' yorumları yapması üzerine Kardashian, vakit geçirmeden "Filistin'deki herkes için de dua ediyorum'' mesajı yayınladı.

Ünlü model Bar Rafaeli de, ülkesinde yaşanan savaştan ötürü çok üzgün olduğunu ve İsrail'in Hamas'tan gelen füzelerden dolayı kendini savunmak zorunda kaldığını belirtti.

Kaynak: AA - AkHaber.com

Son Dakika Güncel Kardashian: İsrail İçin Dua Ediyorum - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement