Koaceli Gölcük'te Sınav Yolunda Kaza: 6 Yaralı - Son Dakika
Güncel

Koaceli Gölcük'te Sınav Yolunda Kaza: 6 Yaralı

Gölcük'te sınav yolunda kaza: 6 yaralıKaza anı güvenlik kamerasındaKOCAELİ'nin Gölcük İlçesi'nde otobüs yan yola girmeye çalışan otomobile, otomobil ise çarpmanın şiddeti ile önündeki hafif ticari araca çarptı.

25.07.2017 11:36

Gölcük'te sınav yolunda kaza: 6 yaralı

Kaza anı güvenlik kamerasında

KOCAELİ'nin Gölcük İlçesi'nde otobüs yan yola girmeye çalışan otomobile, otomobil ise çarpmanın şiddeti ile önündeki hafif ticari araca çarptı. Bir fabrikanın personel alımı için açtığı sınava katılacak olanların ve yakınlarının bulunduğu araçlardaki 6 kişi hafif yaralandı. Kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Kaza saat 09.15 sıralarında, D-130 Karayolu Değirmendere Kültür Merkezi önünde meydana geldi. Karamürsel istikametine gitmekte olan Murat Uğur idaresindeki 41 P 1519 plakalı otobüs, Değirmendere Kültür Merkezi'ne giden yan yola girmek için yavaşlayan Uğur Akdemir idaresindeki 35 JU 564 plakalı otomobile, otomobil ise çarpmanın etkisiyle yine yan yola girmek için önünde yavaşlayan Güven Yurtseven idaresindeki 41 NT 502 plakalı hafif ticari araca çarptı. Vatandaşlar kazada yaralananların yardımına koşarken, bir fabrikanın personel alımı için kültür merkezinde açtığı sınava katılacak olanların ve yakınlarının bulunduğu otomobil ve hafif ticari araçta bulunan yaralılara 112 Acil ekipleri müdahalede bulundu. Yaralanan Uğur Akdemir, Münevver Akdemir ile aynı araçta bulunan Kader Topal ile hafif ticari araç sürücüsü Güven Yurtseven, Gizem Yurtseven ve İrem Yurtseven yaralandı. Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılar tedavi altına alındı.

Kaza anı güvenlik kameralarına yansırken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Koaceli Gölcük\'te Sınav Yolunda Kaza: 6 Yaralı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Koaceli Gölcük'te Sınav Yolunda Kaza: 6 Yaralı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement