Son Dakika Haberleri: 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

5 gün önce

Balıkesir'de, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında "Atlı Okçular ile 15 Temmuz Yürüyüşü" yapıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, System.String[]
Balıkesir'de, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında "Atlı Okçular ile 15 Temmuz Yürüyüşü" yapıldı.

Tarihi Zağnos Paşa Camii önünde başlayan yürüyüşte vatandaşlar, atlı okçular ve ellerinde Türk bayraklarıyla Milli İrade Meydanı'na geldi.

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, yürüyüşün ardından yaptığı konuşmada, Balıkesir halkının Kuvay-i Milliye ruhunu taşıyan bir kent olduğunu söyledi.

Ülkenin bir çakıl taşını dahi hiçbir haine teslim etmeyeceklerini belirten Vali Yazıcı, "Balıkesir, bu ordunun, milletin en önünde koşturarak vatanına, milletine, ülkesine sahip çıkıyor." dedi.

Yürüyüşe, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.Türkiye Sutopu Milli Takımı, Hırvatistan'a 23-2 Mağlup Oldu Fransa'nın Şampiyonluk Turunu Hızlı Atması Taraftarları Hayal Kırıklığına Uğrattı

Ümit Milli Basketbol Takımı, Avrupa Şampiyonasında Çeyrek Finale Yükseldi Yaşlı Adamı Çocuklarının Gözü Önünde Vahşice Katledip, Halıya Sarıp Araziye Attılar