Acun'dan Yeni Yarışma Programı - Son Dakika

Acun'dan Yeni Yarışma Programı

16.03.2015 17:09

TV8 ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor. Türkiye'nin en komiğinin seçileceği Komedi Türkiye isimli yarışmada sürpriz isimler yer alacak.

"Komedi Türkiye"de amatör komedyenler, profesyonel oyuncular eşliğinde hünerlerini sergileyecek. Gülse Birsel ve Gani Müjde'nin kaleme aldığı skeçlerde tüm hünerlerini sergileyecekler. Komedi Türkiye'de ekibe sahnede performanslarıyla eşlik edecek ve sahne arkasında oyuncu koçu olarak çalıştıracak ünlü oyuncular: Bartu Küçükçağlayan, Ömür Arpacı, Derya Karadaş, Murat Akkoyunlu olacak. Ayrıca her hafta bir ünlü oyuncu skeçlerde konuk olacak. İlk haftanın konuğu Sarp Apak.

Acun'dan Yeni Yarışma Programı


Skeçlerde ayrıca yer alacak profesyonel oyuncular: Ünal Yeter, Seda Fettahoğlu, Tuğba Çom, Öznur Serçeler ve Diren Polatoğulları

BURCU ESMERSOY SUNUCU OLACAK

Amatör komedyenler, ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları skeçlerde Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Bilginer'in karşısında en iyi performanslarını gerçekleştirmeye çalışacaklar.

PERFORMANSLARI AYRI AYRI DEĞERLENDİRİLECEK

Komedyen adaylarının skeçlerdeki performanslarını jüri ve ünlü oyuncular ayrı ayrı puanlayacak. En az puanı alan aday Komedi Türkiye Yarışmasına veda ederken, elenen yarışmacının yerine bir sonraki hafta yeni bir komedyen adayı katılacak ve heyecan hiç durmadan artacak.

Acun'dan Yeni Yarışma Programı

TÜRKİYE'NİN EN KOMİĞİ SEÇİLECEK

Usta jüri üyelerinin karşısında skeçlerini oynayacak yarışmacılar için Türkiye'nin en komik ismi seçilmek hiç kolay olmayacak. Gülse Birsel'in editörlüğünde, Gani Müjde ve Gülse Birsel'in usta kalemlerinden çıkan skeçler, ünlü oyuncuların eşsiz performansları ve komedyen adaylarının heyecanı ile izleyicileri kahkaha dolu anlar bekliyor.

Kaynak: Haberler.Com
YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Güncel Acun'dan Yeni Yarışma Programı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement