AK Parti Milletvekili Uslu, Gömbe'yi ziyaret etti - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Uslu, Gömbe'yi ziyaret etti

12.08.2020 10:53
AK Parti Milletvekili Uslu, Gömbe'yi ziyaret etti, System.String[]

AK Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-Parlamenter Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu, Kaş ilçesindeki Gömbe Mahallesi'ni ziyaret etti.

AK Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-Parlamenter Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu, Kaş ilçesindeki Gömbe Mahallesi'ni ziyaret etti.

Uslu, Gömbe Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalledeki Kaş Belediyesince yaptırılan panayır alanını gezen Uslu, alanın en kısa zamanda halkın hizmetine sunulacağını belirtti.

Gömbe'nin sıcak havalarda gelinebilecek en güzel yaylalardan biri olduğunu anlatan Uslu, "Yaylalarımız ömür uzatan coğrafyalar. Yiyecekleri de doğal. Gömbe'nin kar şerbeti bu lezzetlerden bir tanesi. Gömbe güzel bir yaylamız, yazın sadece çevre ilçelerin değil, tüm Antalya'nın cazibe merkezi haline geldi. Bu cazibe merkezini güzelleştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Uslu, Kaş ile Gömbe yolunu da yatırım programına aldıklarını ve en kısa zamanda yapımına başlanacağını kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Milletvekili Uslu, Gömbe'yi ziyaret etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı