Son Dakika Haberleri: Alman Basını, Karius'u Eleştirdi: Aklı Kalede Değil Sosyal Medyada

Alman Basını, Karius'u Eleştirdi: Aklı Kalede Değil Sosyal Medyada

5 gün önce

Alman basını, Beşiktaş'ın kalesine geçtiği günden bu yana en çok konuşulan isimlerden olan Loris Karius hakkında "Aklı kalede değil sosyal medyada. Paylaşımlarını, performansından daha önemli görüyor." yazdı.

Beşiktaş'ın kalesine geçtiği günden bu yana en çok konuşulan isimlerden olan Loris Karius'a Almanya'dan sert bir eleştiri geldi. Alman Milli Takımı'nın eski futbolcularından olan Uli Stein, ülkenin önde gelen gazatesi Bild'e yaptığı açıklamada Karius'un fazla magazinsel davrandığını iddia etti.

"PAYLAŞIMLARINI PERFORMANSINDAN DAHA ÖNEMLİ GÖRÜYOR"

Liverpool'dan kiralanan 25 yaşındaki file bekçisinin sürekli olarak sosyal medyadaki paylaşımlarıyla öne çıkmasının doğru olmadığını kaydeden Stein, "Karius muhtelemen sosyal medya hesaplarına fotoğraflar atıp, paylaşımlar yapmayı sahadaki performansından çok daha önemli görüyor. Sahadaki performansının getirilerinden çok sosyal medyanın getirilerini önemsiyor sanırım" dedi.

Uli Stein, Karius'un geçen sezon Şampiyonlar Ligi finalindeki hataları sonrası bir ya da iki sene kusursuz oynamak zorunda olduğunu da dile getirdi.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Almanya'ya Gidecek 50 Bin Türk İşçi İçin Kayıtlar Başladı 55'lik Hülya Avşar, Cesur Paylaşımıyla Takipçilerini Yine Kendine Hayran Bıraktı

Aleyna Tilki'den Tuhaf Çıkış: Rüyalarımı Anlatsam Ülke Karışır Kim Kardashian, Yeni Ürünlerinin Tanıtımı İçin Yine Soyundu!