Son Dakika Haberleri: Alman Basını, Karius'u Eleştirdi: Aklı Kalede Değil Sosyal Medyada

Alman Basını, Karius'u Eleştirdi: Aklı Kalede Değil Sosyal Medyada

7 ay önce

Alman basını, Beşiktaş'ın kalesine geçtiği günden bu yana en çok konuşulan isimlerden olan Loris Karius hakkında "Aklı kalede değil sosyal medyada. Paylaşımlarını, performansından daha önemli görüyor." yazdı.

Beşiktaş'ın kalesine geçtiği günden bu yana en çok konuşulan isimlerden olan Loris Karius'a Almanya'dan sert bir eleştiri geldi. Alman Milli Takımı'nın eski futbolcularından olan Uli Stein, ülkenin önde gelen gazatesi Bild'e yaptığı açıklamada Karius'un fazla magazinsel davrandığını iddia etti.

"PAYLAŞIMLARINI PERFORMANSINDAN DAHA ÖNEMLİ GÖRÜYOR"

Liverpool'dan kiralanan 25 yaşındaki file bekçisinin sürekli olarak sosyal medyadaki paylaşımlarıyla öne çıkmasının doğru olmadığını kaydeden Stein, "Karius muhtelemen sosyal medya hesaplarına fotoğraflar atıp, paylaşımlar yapmayı sahadaki performansından çok daha önemli görüyor. Sahadaki performansının getirilerinden çok sosyal medyanın getirilerini önemsiyor sanırım" dedi.

Uli Stein, Karius'un geçen sezon Şampiyonlar Ligi finalindeki hataları sonrası bir ya da iki sene kusursuz oynamak zorunda olduğunu da dile getirdi.

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi : 14.10.2018 05:36 

YORUMLAR


Genç Kadın, Kendisini Takip Edip Cinsel Organını Gösteren Sapığı Kameraya Kaydetti! Küçükçekmece'de 5 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismarda Bulunan Sapık Yakalandı Ankara'da Ramazan Pidesinin Fiyatı Belli Oldu