Antalya'da dünyaca ünlü sahile ölü caretta caretta vurdu - Son Dakika

Antalya'da dünyaca ünlü sahile ölü caretta caretta vurdu

19.05.2022 00:47

Antalya'da dünyaca ünlü sahile ölü caretta caretta vurdu Meraklılar ne olduğunu anlamak için birbiriyle yarıştıANTALYA Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahiline ölü caretta caretta cinsi deniz kaplumbağası vurdu.

Antalya'da dünyaca ünlü sahile ölü caretta caretta vurdu

Meraklılar ne olduğunu anlamak için birbiriyle yarıştı

ANTALYA Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahiline ölü caretta caretta cinsi deniz kaplumbağası vurdu. Su içindeki caretta carettaya taş atan çocuklar, çevreye ağır bir koku yayan kaplumbağa ölüsünü kıyıya çıkardı.

Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili varyant altına yüzmeye gelen vatandaşlar, deniz içinde hareketsiz caretta caretta gördü. Dalganın da etkisiyle kıyıya gelen caretta etrafa ağır bir koku yaymaya başladı. Caretta caretta ölüsünü gören çocuklar bölgede yüzmeyi bıraktı. Bazı çocukların carettaya taş attıkları görüldü. İyice kıyıya yanaşa deniz kaplumbağasını iki çocuk tutarak kıyıya çıkardı. Durumun bildirilmesi üzerine bölgeye Büyükşehir Belediyesi ekipleri sevk edildi. Belediye ekiplerince kaplumbağa sahilden alınarak uygun bir alana gömüldü.

Falezlerin altından gelen caretta caretta ölüsünü uzun süredir suda olduğunu belirten Hasan Varol, " Kıyıya çıkarıldı ama ağır bir koku olduğu için yeniden suya bırakıldı. Uzun süredir de burada. Korkmuyoruz. Ağır da bir kokusu var, herkes rahatsız oldu.

YORUMLAR
500
Su altındaki mikro canlıları fotoğrafladı Su altındaki mikro canlıları fotoğrafladı Antalya'da sahiller doldu Antalya'da sahiller doldu
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Antalya'da dünyaca ünlü sahile ölü caretta caretta vurdu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement