Antalya Konyaaltı Sahilinde Güneş Bereketi - Son Dakika

Antalya Konyaaltı Sahilinde Güneş Bereketi

23.12.2018 20:05

Türkiye'nin birçok bölgesinde soğuk hava hüküm sürerken Antalya'da yazdan kalma bir gün yaşanıyor.

Türkiye'nin birçok bölgesinde soğuk hava hüküm sürerken Antalya'da yazdan kalma bir gün yaşanıyor. Kent merkezinde güneşli havayı fırsat bilenler, aralık ayının son haftasına girilirken deniz keyfi yaptı. Hava sıcaklığının 17 derece ölçüldüğü Antalya'da, dünyaca ünlü Konyaaltı sahiline gidenler, kumsalda oturarak güneşlendi. Bazı tatilciler denize girdi, bazıları çocuklarıyla denizde taş sektirdi. Balık tutkunları da mavi sulara oltalarını salladı.

Ayşe Gül Özdemir, ailesiyle birlikte güzel havayı fırsat bilerek Konyaaltı sahiline geldiğini söyledi. Özdemir, Antalya çok güzel. Sahilde oturuyoruz. Güzel havanın tadını çıkarıyoruz diye konuştu. Eşiyle birlikte sahile gelen Bülent Derbıçakoğlu ise deniz suyunun ve havanın çok güzel olduğunu belirterek, Çok büyük bir zenginlik bu dedi.

Antalya Konyaaltı Sahilinde Güneş Bereketi
Antalya Konyaaltı Sahilinde Güneş Bereketi
Antalya Konyaaltı Sahilinde Güneş Bereketi
Antalya Konyaaltı Sahilinde Güneş Bereketi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Antalya Konyaaltı Sahilinde Güneş Bereketi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sarhoş kadın turistler, "Bizi taciz etti" deyip yaşlı adamı sokak ortasında dövdü Tezkere çıktı, Mehmetçik hazır! Bakan Akar: En kısa sürede Azerbaycan'da olacağız Son Dakika: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde hareketli dakikalar! Ekipler intihar girişiminde bulunan 2 kişiyi ikna etmeye çalışıyor 55 ili ilgilendiren 145 yıllık rüya gerçek oluyor! Karadeniz-Akdeniz Yolu'nda sona doğru Doktor, iki korona hastasını öldürdü; nedenini de mahkemede soğukkanlılıkla anlattı Balık tutmak için denize açıldığı kayıkta öldü Atatürk'e hakaret etmemesi için uyardığı adamı ayağından vurdu Oyuncu Öykü Çelik'in koronavirüs paylaşımı tepki çekti, apar topar kaldırdı