ASKON Kayseri Şubesi Başkanı Ali Özcan: "Anadolu sermayesine darbe vurdular" - Son Dakika

ASKON Kayseri Şubesi Başkanı Ali Özcan: "Anadolu sermayesine darbe vurdular"

28.02.2020 15:34
ASKON Kayseri Şubesi Başkanı Ali Özcan:

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi Başkanı Ali Özcan, 28 Şubat ile Anadolu sermayesine darbe vurulduğunu belirtti.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi Başkanı Ali Özcan, 28 Şubat ile Anadolu sermayesine darbe vurulduğunu belirtti.

Özcan, yaptığı yazılı açıklamada, "postmodern darbe"nin sadece o günkü idareye yapılmadığını, 28 Şubat'ın paradan para kazanan değil, üretimden para kazanan Anadolu insanına yapılan bir operasyon olduğunu ifade etti.

28 Şubat'ın ekonomiye verdiği zararı anlatan Özcan, şunları kaydetti:

"Onlar halkın adamlarını iktidarda görmek istemediler ve Anadolu sermayesine darbe vurdular. Tarihe kara bir leke olarak düşen 28 Şubat darbesi, sadece o günün siyasi iktidarına karşı yapılan bir darbe değil, milletimizin geleceğini, sanayicimizin dünyada söz sahibi olmasını da baltalamış karanlık bir süreçtir. 28 Şubat'tan bugüne kadar geldiğimizde, bu sürecin Türkiye ekonomisine zararı 400 milyar doların üzerinde olmuştur. Eğer ülkemizin makus tarihinde 28 Şubat süreci gibi antidemokratik müdahaleler olmasaydı, Türkiye belki de 2023 hedeflerini çoktan yakalamış olurdu."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel ASKON Kayseri Şubesi Başkanı Ali Özcan: 'Anadolu sermayesine darbe vurdular' - Son Dakika


Son Dakika

Erdoğan'a dert yanan minibüsçüler söz aldı: Cumhurbaşkanımız sorunlarımızla ilgileneceğini söyledi Erdoğan'a dert yanan minibüsçüler söz aldı: Cumhurbaşkanımız sorunlarımızla ilgileneceğini söyledi 15 Temmuz 2016'dan itibaren 462 üst düzey terörist etkisiz hale getirildi 15 Temmuz 2016'dan itibaren 462 üst düzey terörist etkisiz hale getirildi Sezon sonu seçime gidecek Fenerbahçe'de yeni yönetimi büyük enkaz bekliyor Sezon sonu seçime gidecek Fenerbahçe'de yeni yönetimi büyük enkaz bekliyor İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu'ndan Feyzioğlu'na sert sözler: Bizi sırtımızdan hançerledi İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu'ndan Feyzioğlu'na sert sözler: Bizi sırtımızdan hançerledi Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim