Bahçesindeki aydınlatma ışıklarını çalan hırsıza işletme sahibinden sıra dışı sitem: Sevgili hırsız, ayıp yani ne yapmaya çalışıyorsun? - Son Dakika

Bahçesindeki aydınlatma ışıklarını çalan hırsıza işletme sahibinden sıra dışı sitem: Sevgili hırsız, ayıp yani ne yapmaya çalışıyorsun?

01.10.2022 10:54

Diyarbakır'da bir güzellik merkezinin işletme sahibi, bahçesindeki aydınlatmayı farklı günlerde gelip çalan hırsıza, çektiği videoyla sosyal medyadan tepki gösterdi. İşletme sahibi, "Sevgili hırsız, sen herhalde her gün bir tane çalmaya yemin etmişsin. Ayıp yani, ne yapmaya çalışıyorsun?" sözleriyle hırsıza sitem etti.

Kayapınar ilçesinde farklı günlerde bir güzellik merkezinin önüne gelip aydınlatma ışıklarını çalan hırsız, işletme sahibini bıktırdı. O anlara ait güvenlik kamera görüntülerini izleyen işletmeci komik söylemlerle hırsıza sitem etti.

BİR DAHA ÇALMASIN DİYE SESLENDİ

Aydınlatmaların çalınma anı güvenlik kamerasına yansırken, çektiği videoyla diğerlerini çalmaması için hırsıza seslenen işletmeci izleyenleri güldürdü. Mağdur adam, "Sevgili hırsız, sen herhalde her gün bir tane çalmaya yemin etmişsin. Ayıp yani, ne yapmaya çalışıyorsun?" ifadelerini kullandı.

Bahçesine dadanan hırsıza sitemi güldürdü: Sevgili hırsız ne yapmaya çalışıyorsun?
Bahçesine dadanan hırsıza sitemi güldürdü: Sevgili hırsız ne yapmaya çalışıyorsun?
Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika 3. Sayfa Bahçesindeki aydınlatma ışıklarını çalan hırsıza işletme sahibinden sıra dışı sitem: Sevgili hırsız, ayıp yani ne yapmaya çalışıyorsun? - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement