Başkan Ali Çetinbaş: Altıntaş'a Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek - Son Dakika

Başkan Ali Çetinbaş: Altıntaş'a Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek

26.01.2019 13:35
Başkan Ali Çetinbaş: Altıntaş'a Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek, System.String[]

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Altıntaş'a hizmetlerinin yeni belediye başkan adayı Arif Teke ile devam edeceğini ifade etti.

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Altıntaş'a hizmetlerinin yeni belediye başkan adayı Arif Teke ile devam edeceğini ifade etti. Çetinbaş, mevcut Belediye Başkanı Ferit Karabulut'a da yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Çetinbaş, AK Parti Bölge Koordinatörü Kurtcan Çelebi ve İl Başkan Yardımcısı Nurettin Kaplan ve parti yöneticileri ile birlikte, AK Parti Altıntaş İlçe Başkanı Cihangir Dönmez ve belediye başkan adayı Arif Teke'yi parti binasında ziyaret etti.

Çetinbaş, "Çalışmalarımıza ilçe teşkilatımızı ve seçim koordinasyon merkezimizi ziyaret ederek başladık.Altıntaş Teşkilatımız, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde güçlü bir şekilde zaferle çıkacaktır. Bu güzel ekip ile millete hizmet yolunda inşallah daha büyük başarılara hep birlikte imza atacağız. AK Parti Teşkilatları ve milletvekilleri olarak adayımız Arif Teke'nin arkasındayız. Altıntaş'a hizmetlerimiz artarak devam edecek. Arif Teke ile ilk günkü heyecanla geliyoruz. Büyük bir samimiyetle tüm teşkilatlarımızla adayımızın arkasındayız. Mevcut Belediye Başkanımız Ferit Karabulut'a da hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu. - KÜTAHYA

Başkan Ali Çetinbaş: Altıntaş'a Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek
Başkan Ali Çetinbaş: Altıntaş'a Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek
Başkan Ali Çetinbaş: Altıntaş'a Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Ali Çetinbaş: Altıntaş'a Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Akşener, Albayrak'ın Instagram üzerinden istifa etmesini eleştirdi: 18 yılda hiç mi devlet adabı öğrenemediniz? Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı, 490 liradan işlem görüyor Antalyaspor, Ersun Yanal'la 2.5 yıllık anlaşmaya vardı 2. el araç fiyatları uçunca 15 bin liraya 1988 model aracını yeniledi Otobüste kadınlara bakarak kendisini tatmin eden vatandaştan iğrenç savunma: İki taraflı zannettim Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden ve devir teslim törenine katılmayan Albayrak'ın Trabzon'da olduğu iddia edildi İşçiler gözlerine inanamadı! İnşaat kazısında yüzlerce yıllık yeraltı mağarası bulundu Eşi tarafından pompalı tüfekle vurulan kadın, vurulmadan önceki anın fotoğrafını çekti