Son Dakika Haberleri: Başkan Üçok: "Hainleri Unutmayacağımızı Göstermek İçin Meydanlarda Olacağız"

Başkan Üçok: "Hainleri Unutmayacağımızı Göstermek İçin Meydanlarda Olacağız"

7 gün önce

Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, “15 Temmuz’da yaşananları canlı ve diri tutmak, hainleri unutmadığımızı ve unutmayacağımızı göstermek için meydanlarda olacağız” dedi.

Başkan Üçok:
Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, "15 Temmuz'da yaşananları canlı ve diri tutmak, hainleri unutmadığımızı ve unutmayacağımızı göstermek için meydanlarda olacağız" dedi.

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında şehitlikte düzenlenen törene ve mevlidi şerif programın sonrası değerlendirmede bulunan Başkan Üçok, "15 Temmuz hain kalkışmasına meydanlara inerek en güzel cevabı veren ve bugünde yine bizi yalnız bırakmayan halkımıza teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Programa Kaymakam Dr. Vural Karagül, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cenk Alper Göksu, İlçe Emniyet Müdürü Murat Oflaz, diğer yetkililer ve vatandaşlar da katıldı. - AMASYASon Dakika! Uzun Dönem Askerlerin 'Bedelli' Videosuna Soruşturma Adnan Oktar'ın Hayatını Kararttığı Kadınlar, Örgütün İç Yüzünü Anlattı

3600 Ek Gösterge Nedir? Maaşlarda Değişiklik Olacak Mı? Kimler Yararlanacak? Gaziantep'te Genç Kadın, Definecilerden Kurtardığı 2 Asırlık Mağarayı Kafeye Çevirdi