Beymen Club, Klasikleri Modayla Buluşturuyor - Son Dakika

Beymen Club, Klasikleri Modayla Buluşturuyor

20.12.2016 11:50
Beymen Club, Klasikleri Modayla Buluşturuyor, System.String[]

Beymen Club, edebi klasiklerden ilham alınarak tasarlanan setleri modaseverlerin beğenisine sunuyor.

Beymen Club, edebi klasiklerden ilham alınarak tasarlanan setleri modaseverlerin beğenisine sunuyor.

Şirket açıklamasına göre, Beymen Club ve Can Yayınları, Türkiye'de bir ilke imza atarak bir moda markası ve yayınevi iş birliğiyle edebiyat dünyasının ünlü klasiklerini moda dünyası ile buluşturuyor.

Beymen Club ile dünya ve Türk edebiyatının çağdaş ve klasik yapıtlarını Türkçe'ye kazandıran Can Yayınları tarafından gerçekleştirilen iş birliği kapsamında Beymen Club tasarım ekibi tarafından edebiyat dünyasının ikonik kitaplarından ilhamla hazırlanan t-shirtler, aynı tasarımı içeren çanta, ayraç ve kitaptan oluşan dörtlü setler halinde satışa sunuldu.

İlk olarak Dostoyevski'nin Beyaz Geceler - Bir Hayalperestin Anıları, Oscar Wilde'ın Mutlu Prens ve Jane Austen'ın Aşk ve Gurur kitaplarından ilham alınarak hazırlanan setleri modaseverlerle buluşturan bu edebiyat ve moda iş birliği, önümüzdeki aylarda yeni kitap ve tasarımlarla zenginleşerek devam edecek. 139 TL'den satışa sunulan özel setler, tüm Beymen Club mağazalarında ve "www.beymenclub.com.tr" internet adresinde yılbaşı öncesi sevdikleri için farklı hediye arayanları ve tüm kitap dostlarını bekliyor.

Beymen Club, Klasikleri Modayla Buluşturuyor

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Beymen Club, Klasikleri Modayla Buluşturuyor - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti İtalya'da veri hatası nedeniyle bir hafta sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Kiracı 'Allah belanızı versin' yazılı not bırakıp evini yaktı, binayı dumanlar sardı Yaşadığı hastalık sonrası 46 kiloya düşen Seren Serengil'in tedavisi sonuç verdi