Bursa'nın Yeni Yıl Bebekleri Bursasporlu Doğdu - Son Dakika

Bursa'nın Yeni Yıl Bebekleri Bursasporlu Doğdu

01.01.2012 01:17
Bursa'nın Yeni Yıl Bebekleri Bursasporlu Doğdu, System.String[]

Bursa'da, yeni yılın ilk dakikalarında Zübeyde Hanım Doğumevi'nde dünyaya gelen iki bebeğe doktorlar Bursaspor renklerini taşıyan zıbınlar giydirdi.

Bursa'da, yeni yılın ilk dakikalarında Zübeyde Hanım Doğumevi'nde dünyaya gelen iki bebeğe doktorlar Bursaspor renklerini taşıyan zıbınlar giydirdi. Milletvekilleri de bebeklere altın hediye etti.

Bursa'da saatler 00.01'i gösterdiği sırada Elif ve Metin Özen çiftinin 'Kerem' ismini vermeyi planladıkları erkek çocuk ile Ahmet-Vahide Baş çiftinin 'Hacer ismini vermeyi düşündükleri kız bebekleri dünyaya geldi. Yeni yılın ilk bebeklerini, AK Parti Bursa Milletvekilleri Tülin Erkan Kara ve İsmet Su ile AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın da yalnız bırakmadı. Milletvekilleri, Zübeyde Hanım Doğumevi'nde ziyaret ettikleri bebekleri çeyrek altınla ödüllendirdi.

Özel bir şirkette elektrik teknisyeni olarak çalışan Metin Özen, 2. kez baba olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Yaklaşık 10 gün sonra bebek beklediklerini belirten Özen, "Geçtiğimiz hafta, eşimle aramızda konuşuyorduk. 'Daha 10 gün var ama yeni yılın bebeği bizimkisi olabilir mi?' diye. Bu sabah eşimin sancısı başlayınca 'acaba gerçekten yeni yılın ilk bebeği bizimkisi mi olacak' diye düşündük. Doğumun normal olması da sevindirici. Hayaldi ama gerçek oldu, yeni yılın ilk bebeği bizimkisi oldu." dedi.

İlk kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan Ahmet Baş da, "Bekliyorduk. Sezeryanla doğum nasipmiş. Çok mutluyuz. Kısmetse bebeğimize 'Hacer' ismini vereceğiz." diye konuştu.

Operasyonu gerçekleştiren Op. Dr. Orhan Orhan da her iki bebek ve annelerin sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi. Koyu bir Bursaspor taraftarı olan Dr. Orhan, yeni yılın ilk bebeklerine Bursaspor renklerini taşıyan zıbın giydirdi.

Öte yandan erkek bebeğin 3 bin 372, kız bebeğin ise 2 bin 962 gram olarak dünyaya geldiği belirtildi.

Bursa'nın Yeni Yıl Bebekleri Bursasporlu Doğdu
Bursa'nın Yeni Yıl Bebekleri Bursasporlu Doğdu
Bursa'nın Yeni Yıl Bebekleri Bursasporlu Doğdu
Bursa'nın Yeni Yıl Bebekleri Bursasporlu Doğdu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Bursa'nın Yeni Yıl Bebekleri Bursasporlu Doğdu - Son Dakika


Son Dakika

Çekya'da Sağlık Bakanı'ndan büyük skandal! Korona kurallarını hiçe saydı, istifası isteniyor Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Araçla çarpışan motosikletli 2 kardeş, metrelerce sürüklendi 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamazlar