Çebi'den rakiplere ve eski başkan Orman'a transfer göndermesi: Ruh oluşturmalısınız, bu iş parayla olmuyor - Son Dakika

Çebi'den rakiplere ve eski başkan Orman'a transfer göndermesi: Ruh oluşturmalısınız, bu iş parayla olmuyor

22.04.2021 14:22

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, takımın mali durumunun transfer yapmaya uygun olup olmadığıyla ilgili soruya, "Önemli olan başarılı bir ruh yaratmaktan geçiyor. Çok oyuncu almakla, çok para vermekle bu iş olmuyor. Biz bunu parasız başaracağız. Neredeyse para harcamadan kurduğumuz kadronun geldiği nokta ortada" dedi. Çebi'nin sözlerindeki hedeflerin ezeli rakipler Fenerbahçe, Galatasaray ve eski başkan Fikret Orman'ın olduğu konuşuldu.

Siyah-Beyazlılar'ın Başkanı Çebi, düzenlediği basın toplantısında merak edilenleri yanıtladı. Başkan Çebi, takımın mali durumunun transfer yapmaya uygun olup olmadığıyla ilgili soruya çarpıcı bir yanıt verdi. Çebi'nin sözlerinin hedefinde Fenerbahçe'nin yüksek maliyetli transferleri ve eski Başkan Fikret Orman'ın olduğu konuşuldu.

İşte Çebi'nin transferle ilgili sözleri:

Çebi'den rakiplere ve eski başkan Orman'a transfer göndermesi: Ruh oluşturmalısınız, bu iş parayla olmuyor

"BAŞARI İÇİN RUH GEREKİYOR"

Başarı için bir ruh yaratmanız gerekiyor. Bu iş parayla olmuyor. Parayı verip futbolcuyu almakla olmuyor. Biz bunu parasız başaracağız. Beşiktaş'ın geldiği nokta takdir edilmelidir.

Çebi'den rakiplere ve eski başkan Orman'a transfer göndermesi: Ruh oluşturmalısınız, bu iş parayla olmuyor

"BİR KURUŞ BORÇ YOK"

Bizim futbolcularımızın bir aylık bile borcu yok. Beşiktaş nereden nereye geldi. Takımımızdaki tüm futbolcularımız çok karakterli. Geldiğimiz nokta mühim. Biz neredeyse para harcamadan geldik bu noktaya. Çok para harcamakla olmuyor, biz ruh bir ruh yarattık.

Çebi'den rakiplere ve eski başkan Orman'a transfer göndermesi: Ruh oluşturmalısınız, bu iş parayla olmuyor

Son Dakika Spor Çebi'den rakiplere ve eski başkan Orman'a transfer göndermesi: Ruh oluşturmalısınız, bu iş parayla olmuyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Akşener'den DEVA ve Gelecek Partisi'yle ittifaka yeşil ışık: İş birliği söz konusu olacak gibi görünüyor Akşener'den DEVA ve Gelecek Partisi'yle ittifaka yeşil ışık: İş birliği söz konusu olacak gibi görünüyor Siber dolandırıcıların gözü emekli ikramiyelerinde! Dolandırıcıların yeni yöntemleri pes dedirtti Siber dolandırıcıların gözü emekli ikramiyelerinde! Dolandırıcıların yeni yöntemleri pes dedirtti Yüzlerce kilo sebze çöp dağları oluşturdu Yüzlerce kilo sebze çöp dağları oluşturdu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan 'Kritik tarihler' için uyardı: 16-17 Mayıs'ta insanlar geri dönecek, tedbirli olunmalı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan 'Kritik tarihler' için uyardı: 16-17 Mayıs'ta insanlar geri dönecek, tedbirli olunmalı Dünya gözü düşecek dev rokette! Türkiye de tehlike altında Dünya gözü düşecek dev rokette! Türkiye de tehlike altında Hükümetin verdiği koronavirüs desteğiyle çiftlik ve 2 otomobil aldı! ABD bu sahtekarı konuşuyor Hükümetin verdiği koronavirüs desteğiyle çiftlik ve 2 otomobil aldı! ABD bu sahtekarı konuşuyor Film gibi kovalamaca! 100 kilometre kaçıp polis aracına çarptı, saatler sonra yakayı ele verdi Film gibi kovalamaca! 100 kilometre kaçıp polis aracına çarptı, saatler sonra yakayı ele verdi Tekneyle denize açılıp çıplak poz veren turist kadınlar gözaltına alındı Tekneyle denize açılıp çıplak poz veren turist kadınlar gözaltına alındı
Advertisement