Son Dakika Haberleri: CHP'li Başkan'a Yumruklu Saldırı

CHP'li Başkan'a Yumruklu Saldırı

5 yıl önce

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun yanında saldırıya uğradı.

CHP'li Başkan'a Yumruklu Saldırı, System.String[]
Kartal'da  CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi  Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleşen kreş açılışında Kartal Belediye Başkanı  Altınok Öz, İrfan Yücesoy adlı bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı.SALDIRGAN ÇOCUKLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE YUMRUKLANDIAçılış sırasında Kartal Belediye Başkanı  Altınok Öz'e bir kişi yumruklu saldırıda bulundu. Saldırı sonrası saldırgan, belediye başkanının çevresindeki kişiler tarafından dövüldü. Saldırgan çocukların gözleri önünde uzun süre yumrukların hedefi oldu. Saldırının ardından Selvi  Kılıçdaroğlu,  CHP İl Başkanı  Oğuz Kaan Salıcı ve Kartal Belediye Başkanı  Altınok Öz bir kahveye geçerek burada çay içtiler. Öz, belediyede görevli fotoğrafçının çektiği resimlerden kendisine saldıran kişinin kim olduğuna baktı. SALDIRGANI TANIMADIArdından gazetecilere açıklama yapan Kartal Belediye Başkanı  Altınok Öz, saldırganı tanımadığını belirterek "Fotoğrafta gördüğümüz kadarıyla tanımadığımız bir şahıs, olayın detaylarını arkadaşlarımız daha sonra çıkaracaklar, perde arkasında ne olduğunu bilemiyoruz. Halkın yanımızda olduğu bir yerde vurmada söz konusu olamaz, darbe almamızda söz konusu olamaz. Kartal'da korumayla dolaşan bir insan değilim. Bana zarar verecek insan her zaman her yerde istediği şeyi yapabilir. Bu hareket bu mutlu günümüze gölge düşürmek için yapılmıştır. Bunada kimsenin gücü yoktur." dedi.

Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi Başbakan, "Hep İçimde Ukde Kalmıştı" Dediği Ağın Köprüsünden Makam Aracıyla Geçti
Adalet Bakanı Duyurdu: Başbakan, Gülen'in İadesi İçin ABD'ye Gidebilir