Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor - Son Dakika

Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor

14.11.2014 09:05

Aydın'da yaşayan Gürkan Kanat, sokakta bulup büyüttüğü köpeği tutarsız hareketlerini fark edince veterinere götürdü. Köpeğin çift cinsiyetli olduğu ortaya çıktı.

Aydın'da yaşayan Gürkan Kanat isimili vatandaş, sokakta bulup büyüttüğü köpeğin tutarsız hareketlerini fark edince götürdüğü Veteriner Fakültesi'nde ilginç bir durum yaşandı. Tutarsız hareketleri görünen köpeğin çift cinsiyetli olduğunu öğrenen Kanat, köpeğine İsrail eski Başbakanı Ariel Sharon'un ismini verdi.

"BÖYLE DURUMDAKİ KÖPEĞE BU İSİM YAKIŞIR"

Köpeğini işine geldiğinde erkek işine geldiğinde dişi tavır sergilemesi nedeniyle Ariel Sharon ismi verdiğini belirten Kanat, "Böyle durumdaki bir köpeğe ancak bu isim yakışırdı" diye konuştu.

"ENDER VAKALARDAN BİRİ"

Aslında köpeğini kendisi dahil çevredekilerin de çok sevdiğini ancak nadir görülen bir durum olan çift cinsiyetli olmasından dolayı zaman zaman herkesi şaşırttığını belirten Gürkan Kanat "Bu, ayıya benzeyen ayı boğan cinsi bir köpekmiş. Çoban köpeklerinin ağabeyi de denebilir. Köpeğin adı Ariel Sharon erkek olarak kayıtlı. Erkek olarak kimliğe kayıtlı ama aslında dişilik hali daha yüksek. Suni tohumlama olur ve sezaryen yapılırsa belki anne olabilir. Fakülteye götürdüm. Ultrasonu yapıldı yüzde 65 dişi yüzde 35 erkek. Kafa estiği zaman erkek köpekle dövüşe dalıyor. Gelen erkek köpek de bunu gördüğünde kafası karışıyor. Ben kiminle karşı karşıyayım diyor. Bu durum bir hocanın hayatında ender karşılaşabileceği vakaymış. Hayvanlarda koyunlarda boğalarda görülmüş ama köpeklerde ender görülürmüş" diye konuştu.

"TUTARSIZ VE ÇİFT CİNSİYET OLDUĞU İÇİN ARİEL SHARON İSMİ VERDİM"

Köpeğinin çift cinsiyet taşıması nedeniyle çok tutarsız davranış sergilediğini ve ne zaman erkek gibi ne zaman da dişi gibi davranacağının belli olmadığını belirten Gürkan Kanat, "Köpeğin kendisini erkek ya da dişi hissetmesi saatlik değişiyor. Erkek köpekleri gördüğü zaman bazen dövüşe başlıyor. Bazen bayanları gördüğü zaman onlarla meşveret yapıyor. Bazen de erkek köpeklerin kendisine dokunmasına izin veriyor. Ariel Sharon'dan nefret ettiğim için ancak bu köpeğe Ariel Sharon'un ismi yakışır" diye konuştu.

Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor
Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor
Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor
Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor
Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor
Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor
Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüs aşısını bulan BioNTech'in CEO'su Uğur Şahin: En az bir yıllık koruma sağlayacak CHP yönetimi disipline vermeyi düşünmediği Muharrem İnce'nin partiden ayrılmasını bekliyor Ünlü pilottan dev yarış öncesi İstanbul pistine ağır eleştiri: Niye milyonlar harcamışlar? Memur olmak isteyenler dikkat! İşte kadrosuna personel alan kurumların tam listesi Son Dakika: Türkiye'de 13 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 93 kişi vefat etti, 3045 yeni vaka tespit edildi Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti Tayvan, kısıtlama ve karantina olmadan koronavirüsü yendi! 200 gündür vaka görülmüyor 11 yaşındaki çocuğu istismar eden Fatih Şağban hakim karşısına çıktı! Trump ve Biden'ı suçladı