Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor - Son Dakika

Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor

14.11.2014 09:05

Aydın'da yaşayan Gürkan Kanat, sokakta bulup büyüttüğü köpeği tutarsız hareketlerini fark edince veterinere götürdü. Köpeğin çift cinsiyetli olduğu ortaya çıktı.

Aydın'da yaşayan Gürkan Kanat isimili vatandaş, sokakta bulup büyüttüğü köpeğin tutarsız hareketlerini fark edince götürdüğü Veteriner Fakültesi'nde ilginç bir durum yaşandı. Tutarsız hareketleri görünen köpeğin çift cinsiyetli olduğunu öğrenen Kanat, köpeğine İsrail eski Başbakanı Ariel Sharon'un ismini verdi.

"BÖYLE DURUMDAKİ KÖPEĞE BU İSİM YAKIŞIR"

Köpeğini işine geldiğinde erkek işine geldiğinde dişi tavır sergilemesi nedeniyle Ariel Sharon ismi verdiğini belirten Kanat, "Böyle durumdaki bir köpeğe ancak bu isim yakışırdı" diye konuştu.

Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor

"ENDER VAKALARDAN BİRİ"

Aslında köpeğini kendisi dahil çevredekilerin de çok sevdiğini ancak nadir görülen bir durum olan çift cinsiyetli olmasından dolayı zaman zaman herkesi şaşırttığını belirten Gürkan Kanat "Bu, ayıya benzeyen ayı boğan cinsi bir köpekmiş. Çoban köpeklerinin ağabeyi de denebilir. Köpeğin adı Ariel Sharon erkek olarak kayıtlı. Erkek olarak kimliğe kayıtlı ama aslında dişilik hali daha yüksek. Suni tohumlama olur ve sezaryen yapılırsa belki anne olabilir. Fakülteye götürdüm. Ultrasonu yapıldı yüzde 65 dişi yüzde 35 erkek. Kafa estiği zaman erkek köpekle dövüşe dalıyor. Gelen erkek köpek de bunu gördüğünde kafası karışıyor. Ben kiminle karşı karşıyayım diyor. Bu durum bir hocanın hayatında ender karşılaşabileceği vakaymış. Hayvanlarda koyunlarda boğalarda görülmüş ama köpeklerde ender görülürmüş" diye konuştu.

Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor

"TUTARSIZ VE ÇİFT CİNSİYET OLDUĞU İÇİN ARİEL SHARON İSMİ VERDİM"

Köpeğinin çift cinsiyet taşıması nedeniyle çok tutarsız davranış sergilediğini ve ne zaman erkek gibi ne zaman da dişi gibi davranacağının belli olmadığını belirten Gürkan Kanat, "Köpeğin kendisini erkek ya da dişi hissetmesi saatlik değişiyor. Erkek köpekleri gördüğü zaman bazen dövüşe başlıyor. Bazen bayanları gördüğü zaman onlarla meşveret yapıyor. Bazen de erkek köpeklerin kendisine dokunmasına izin veriyor. Ariel Sharon'dan nefret ettiğim için ancak bu köpeğe Ariel Sharon'un ismi yakışır" diye konuştu.

Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor

Lübnan Cumhurbaşkanı, İsrail ile deniz sınırı meselesinde çözüme yaklaştıklarını söyledi Lübnan Cumhurbaşkanı, İsrail ile deniz sınırı meselesinde çözüme yaklaştıklarını söyledi Hamas lideri Heniyye Cezayir Meclis Başkanı ile Filistin meselesini görüştü Hamas lideri Heniyye Cezayir Meclis Başkanı ile Filistin meselesini görüştü Avrupa 19 Yaş Altı Kadınlar Sutopu Şampiyonası Avrupa 19 Yaş Altı Kadınlar Sutopu Şampiyonası
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Çift Cinsiyetli Köpek Herkesi Şaşırtıyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement