Hakkında işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu ortaya çıktı - Son Dakika

Hakkında işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu ortaya çıktı

20.04.2021 12:19

İstanbul Esenyurt'ta dilenci ve seyyar satıcılara yönelik yapılan denetimler sırasında, çorap satan bir kadın "Hep bana yükleniyorsunuz ben dilenmiyorum" diyerek polise tepki gösterdi. Daha önce 11 kere tutuklandığı öğrenilen kadının eski ifadelerinde, öğretmen olduğunu ve yardım için çorap sattığını söylediği öğrenildi. Yapılan aramada üstünden cip anahtarı çıkan kadının aracını uzak bir noktaya park ettiği fark edildi.

Esenyurt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Esenyurt Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde dilenci ve seyyar satıcılara yönelik denetim yaptı. Yapılan denetimlerde bir alışveriş merkezi önünde dilenen ve çorap satan seyyar satıcı kadın yakalandı. Yakalanan kadınlara 235'er lira para cezası kesildi.

Bu kadarına da pes! Kendisine işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu öğrenildi

"DİLENDİĞİNİ İTİRAF ET"

Ceza kesilme işlemi sırasında ise çorap satan kadın ile dilenci kadınlar arasında tartışma çıktı. Çorap satan kadının polise zorluk çıkarmasına tepki gösteren dilenci, "Senin gibi karşı gelmiyoruz. İşte sizin yüzünüzden biz mağdur duruma düşüyoruz. İhtiyacı olana mani oluyorsunuz. Dilendiğini neden söylemiyorsun? Benim 5 tane çocuğum var. Ben mendil satıyorum bana para veriyorlar, sana da veriyorlar" dedi. Dilencinin tepki göstermesi üzerine, seyyar satıcı kadın polis aracının önünden uzaklaştı.

Bu kadarına da pes! Kendisine işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu öğrenildi

UZAK BİR NOKTAYA PARK ETMİŞ

Ceza işleminin ardından dilenciler ile çorap satan kadının üstü arandı. Çorap satan kadının üzerinden bir cipin anahtarı çıktı. Polis ekipleri tarafından yapılan araştırmada, kadının seyyar satıcılığa başlamadan önce aracını uzak bir noktaya park ettiği öğrenildi.

Bu kadarına da pes! Kendisine işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu öğrenildi

11 KEZ TUTUKLANMIŞ

Kadının çorap satarken, "Ben öğretmenim. Yardıma ihtiyacı olan insanlar için bu çorapları satıyorum" dediği belirtildi. Ayrıca kadın hakkında daha önce de aynı gerekçe ile 11 kez tutanak tutulduğu ortaya çıktı.

Bu kadarına da pes! Kendisine işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu öğrenildi
Hakkında işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu ortaya çıktı

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Hakkında işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu ortaya çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (30)
  • yg: vermeyın kardesım karı cıpe bınıyormus gelsın bnmkıne bınsın bnm cıp daha KONFORLU ALISTIMI HIC INMEZ Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • misafir: 2001 krizi sonrasıydı bir arkadaş ofis açmış mesleğini icra ediyordu. yanına uğradım. 1 arabam 1 arsam 2 evim var ama hepsi kredi kartının borcunun ödemiyor sözünü hiç unutmuyorum. Varlık denen nesne hemen paraya dönmüyor... Varsa 1 dakika çeviren söylesin... Cevap Yaz 11 13 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Fatih Altaylı kendisine gelen mesajı canlı yayında okudu! 'Ganyan bayi' polemiği balon çıktı Fatih Altaylı kendisine gelen mesajı canlı yayında okudu! 'Ganyan bayi' polemiği balon çıktı Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İsrail çağrısı: BM girişimlerini derhal başlat Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İsrail çağrısı: BM girişimlerini derhal başlat Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kudüs diplomasisi! Kuveyt Emiri ve Ürdün Kralı ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kudüs diplomasisi! Kuveyt Emiri ve Ürdün Kralı ile görüştü Papağana işkence videosuyla tepki çeken MasterChef Murat, yeni imajıyla gündem oldu Papağana işkence videosuyla tepki çeken MasterChef Murat, yeni imajıyla gündem oldu İsrail'in saldırganlığının nedeni uzmanlar yorumladı: Netanyahu'nun oy kaygısı İsrail'in saldırganlığının nedeni uzmanlar yorumladı: Netanyahu'nun oy kaygısı Uyuşturucu baronu Cemal Nayır hayatını kaybetti Uyuşturucu baronu Cemal Nayır hayatını kaybetti Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü AK Parti'deyken Abdullah Gül'ü desteklediğini açıklayan Ali Babacan'ın, Erdoğan için de imza verdiği ortaya çıktı! AK Parti'deyken Abdullah Gül'ü desteklediğini açıklayan Ali Babacan'ın, Erdoğan için de imza verdiği ortaya çıktı!
Advertisement