Son Dakika Haberleri: Düzce'de İş Yerinde Dolandırıcılık İddiası

Düzce'de İş Yerinde Dolandırıcılık İddiası

8 yıl önce

Düzce'de düzenledikleri sahte kimliklerle bir iş yerinden dizüstü bilgisayar satın almaya çalıştıkları iddia edilen 4 kişi tutuklandı.

Düzce'de İş Yerinde Dolandırıcılık İddiası, System.String[]

Düzce'de düzenledikleri sahte kimliklerle bir iş yerinden dizüstü bilgisayar satın almaya çalıştıkları iddia edilen 4 kişi tutuklandı.


Alınan bilgiye göre, telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren bir iş yerine gelen C.S, M.A, M.Ç. ve İ.Ç, iş yeri sahibine bir firmanın düzenlediği dizüstü bilgisayar kampanyasından yararlanmak istediklerini söyledi. Müşterilerin verdiği kimliklerin sahte olabileceğinden şüphelenen iş yeri sahibi, durumu polise bildirdi.


Kısa sürede iş yerine gelen Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, sahte kimlik kullandıklarını belirledikleri C.S adlı kadın ile M.A, M.Ç ve İ.Ç'yi gözaltına aldı.


Şüphelilerin kullandığı araçta yapılan aramada çok sayıda sahte kimlik ele geçirildiği belirtildi.


C.S, M.A, M.Ç. ve İ.Ç, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildikleri mahkemece tutuklandı.


Bu arada, tutuklanan zanlılardan M.A'nın 29 suçtan kesinleşmiş, 8 yıl hapis cezası bulunduğu öğrenildi.


- DÜZCE

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:05 Kaynak: AAFotomontajla TIME dergisine kendisini kapak yapan ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilisi istifa etti
Aras Bulut İynemli'den Süleyman Soylu'nun "Çukur" eleştirisine cevap Bakan Selçuk açıkladı: 3600 ek gösterge için kapsamlı çalışma başlatıldı