Edirne'den kısa kısa - Son Dakika

Edirne'den kısa kısa

09.06.2021 09:00
Edirne'den kısa kısa, System.String[]

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Odası Başkanı İbrahim Aldanmaz, Keşan Belediyesi'ni ziyaret etti.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Odası Başkanı İbrahim Aldanmaz, Keşan Belediyesi'ni ziyaret etti.

Helvacıoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, Keşan'a hizmet etmek için ortak akıl ile hareket ettiklerini belirtti.

Helvacıoğlu, bölgenin gelişimi için çalışmaları işbirliği içinde yürüttüklerini kaydetti.

İşyerlerinin ihaleleri yapıldı

Keşan Belediyesi'nce Keşan, Erikli ve Yayla'daki işyerlerinin ihaleleri gerçekleştirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Keşan, Erikli ve Yayla'daki duraklı büfe, park ve buzhanelerin ihaleleri encümen huzurunda yapıldı.

Keşan Kent Müzesi çalışmaları

Keşan Kent Müzesi'nin sözlü tarih çalışmaları devam ediyor.

Keşan Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, müzenin envanter oluşturma çalışmalarının devam ettiğini belirtildi.

Ziyaretçilerin desteğiyle Keşan'a yakışır bir müze hazırlandığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Sözlü tarih çalışmalarımız kapsamında İzzetiye Mahallemizden değerli büyüğümüz Tahir Kantarcı ile görüştük. Keşan'ın ilk alt yapı çalışmalarında ve eski stadın inşaatında görev alan Tahir Amcamız anılarını bizlerle paylaştı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Öte yandan Eskişehir'den Keşan'a misafir olarak gelen Ömer Işıklılar müzemizi ziyaret ederek, projemiz hakkında bilgi aldı. Neşe ve Selami Keçeci Çifti de müzemizi ziyaret ederek envanterimize neler kazandırabilecekleri konusunda fikir aldılar. İsmail Altın'a müzemiz envanterine kazandırdığı fotoğraflar ve desteği için, Ali Gençli ve Halil Çakıcı'ya ilgileri için teşekkür ederiz.

Müzemizi Keşan'ın gururu Kocaelispor'un forvet oyuncusu, bu sezonda 13 golün sahibi Batuhan Er de ziyaret etti ve kentimizdeki gençlere örnek olacak başarısı için nasıl çalıştığını anlattı."

Edirne'den kısa kısa
Edirne'den kısa kısa
Edirne'den kısa kısa
Edirne'den kısa kısa

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Edirne'den kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Oyuncu Leyla Lidya Tuğutlu'dan siyah bikiniyle yaza veda pozu 00:18 Oyuncu Leyla Lidya Tuğutlu'dan siyah bikiniyle yaza veda pozu Galatasaray'a gol attıktan sonra gözyaşlarına boğulan Emrah Başsan, o anları anlattı 23:25 Galatasaray'a gol attıktan sonra gözyaşlarına boğulan Emrah Başsan, o anları anlattı Bu defa büyülemedi! Ters ışıkta kalan Demet Özdemir şoke etti 23:03 Bu defa büyülemedi! Ters ışıkta kalan Demet Özdemir şoke etti
12 yıl sonra konser verecek olan İbrahim Tatlıses, dekor için 1,5 milyon TL harcadı 22:24 12 yıl sonra konser verecek olan İbrahim Tatlıses, dekor için 1,5 milyon TL harcadı Selçuk Yöntem izinsiz kullanılan 19:15 Selçuk Yöntem izinsiz kullanılan "tost fotoğrafı" davasını kazandı Danla Bilic'in sevgilisinin mesleği şaşırttı! Kendi alanının 18:53 Danla Bilic'in sevgilisinin mesleği şaşırttı! Kendi alanının "İmparatoru" deniliyor
Ameliyat için hastasından 15 bin TL bıçak parası isteyen profesör iddiaları reddetti 17:17 Ameliyat için hastasından 15 bin TL bıçak parası isteyen profesör iddiaları reddetti Yaptığı yayınların ardından altıncı kez banlanan yayıncının, Twitch partnerliği iptal edildi 15:23 Yaptığı yayınların ardından altıncı kez banlanan yayıncının, Twitch partnerliği iptal edildi
Advertisement