Son Dakika Haberleri: Elazığ'da Huzur Uygulaması

Elazığ'da Huzur Uygulaması

3 ay önce

Türkiye genelinde gerçekleştirilen "Türkiye Güven Huzur-8" asayiş uygulaması kapsamında, Elazığ'da çok sayıda noktada denetim yapıldı.

Elazığ'da Huzur Uygulaması, System.String[]
Türkiye genelinde gerçekleştirilen "Türkiye Güven Huzur-8" asayiş uygulaması kapsamında, Elazığ'da çok sayıda noktada denetim yapıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde genel asayişin ve kamu düzeninin sağlanması, terör örgütlerinin muhtemel eylemlerinin engellenmesi amacıyla Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ'da da, "Türkiye Güven Huzur Uygulaması 8" gerçekleştirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından merkez ve ilçelerde yapılan uygulamada 3 bin 376 şahıs ile 163 araç sorgulandı.


Sorgulamalarda yoklama kaçağı, hırsızlık ve askeri firar suçundan 3 şahıs yakalanırken, şüpheli bir şahsın üzerinden ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 14 fişek ile 286 gram metamfetamin uyuşturucu maddesi ele geçirildi.

İş yerlerine yönelik olarak yapılan denetimlerde ise, 4 iş yerine ruhsatsız olarak faaliyet göstermekten, 2 iş yerine kimlik bildirimsiz olarak işçi çalıştırmaktan, 1 iş yerine de sigortasız şahıs çalıştırmaktan ve 2 iş yerine de kapalı alanda tütün mamulleri tüketmekten işlem yapıldı.

Ayrıca trafik yönünden eksiklikleri bulunan 1 araca da cezai işlem uygulandığı bildirildi.Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip Kayınbiraderin, Ablasıyla Boşanmak Üzere Olan Eniştesini Öldürdüğü Anlar Kameraya Yansıdı

Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Boş Meydana Konuştu