Son Dakika Haberleri: Eve Dönmeyen 90 Yaşındaki Adam Aranıyor

Eve Dönmeyen 90 Yaşındaki Adam Aranıyor

7 ay önce

İZMİR'in Çeşme ilçesinde, cumartesi günü akşam saatlerinde ziyaret ettiği kızının evinden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 90 yaşındaki Hasan Basri Bubur, her yerde aranıyor.

Eve Dönmeyen 90 Yaşındaki Adam Aranıyor, System.String[]

İZMİR'in Çeşme ilçesinde, cumartesi günü akşam saatlerinde ziyaret ettiği kızının evinden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 90 yaşındaki Hasan Basri Bubur, her yerde aranıyor.


Demans ve tansiyon hastası Hasan Basri Bubur, cumartesi günü iftar yapmak için kızı Peyman Bubur Baran'ın Germiyan Mahallesi'ndeki evine gitti. İftarın ardından çarşıya gideceğini söyleyen Hasan Basri Bubur, bir daha geri gelmedi. Durumun bildirilmesi üzerine jandarma ekipleri arama çalışması başlattı. Babur'un gidebileceği yerler araştırılırken, AFAD ve AKUT ekipleri de çalışmalara katıldı. Hasan Basri Bubur'un kızı Peyman Bubur Baran, "Üzerinde gri pantolon ve siyah bir mont vardı. Görenlerin güvenlik güçlerine haber vermesini istiyoruz" dedi. Yaşlı adamı arama çalışmaları sürüyor.


- İzmir

Haber Yayın Tarihi: 13.05.2019 11:31 Kaynak: DHAMilyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi Türk şirketi Anex Tour, Alman Thomas Cook'u satın aldı