Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı - Son Dakika

Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı

30.05.2019 13:34
Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı, System.String[]

Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldıİbrahim Üzülmez: Rahmetli İlhan Cavcav'ın anısının yaşatılacağı her yerde görev alırızERCAN ATA / ANKARA, - Süper Lig'in yeni ekiplerinden Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı.

Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı

İbrahim Üzülmez: Rahmetli İlhan Cavcav'ın anısının yaşatılacağı her yerde görev alırız

ERCAN ATA/ ANKARA, - Süper Lig'in yeni ekiplerinden Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı.
Yeni sezonda tekrardan Süper Lig'de mücadele edecek Gençlerbirliği'nde teknik direktör İbrahim Üzülmez'in kontratı karşılıklı anlaşarak feshedildi. İbrahim Üzülmez'in başkent ekibiyle 1 yıllık daha sözleşmesi bulunuyordu.
Kırmızı-siyahlı ekiple yollarını ayıran Üzülmez, ayrılık süreciyle ilgili Demirören Haber Ajansı'na özel açıklamalarda bulundu. Karşılıklı anlaşarak yolları ayrıldıklarını ifade eden tecrübeli teknik adam, "Kulüp ile hedeflerimiz doğrultusunda anlaşamadık ve yollarımızı ayırdık. Bize ne zaman ihtiyaç olursa, her zaman göreve hazırız. Biz rahmetli İlhan Cavcav'ın anısının yaşatılacağı her yerde görev alırız" ifadelerini kullandı.


- Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1,5 ay sonra yemek yiyebildi Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı 130 bin TL'lik altınlarını bulmak için Müge Anlı'ya başvurdular! Hayırsever vatandaş imdatlarına yetişti Vatan görevleri için Türkiye'den Karabağ'a gittiler, biri şehit, diğeri gazi oldu Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi Gelin ve damadı düğünde dolandırdı! Sahte çeyreği bıraktı, gerçeğini aldı