Gençlik ve Spor Bakanları, Koruma Polisi Ayşe Vural'ın Nikah Töreninde Buluştu - Son Dakika

Gençlik ve Spor Bakanları, Koruma Polisi Ayşe Vural'ın Nikah Töreninde Buluştu

2 yıl önce

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Gençlik ve Spor eski Bakanları Osman Aşkın Bak ve Akif Çağatay Kılıç; koruma polisi Ayşe Vural ile Ankara İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru Barış Yılmaz’ın nikah şahitliklerini yaptı.

Gençlik ve Spor Bakanları, Koruma Polisi Ayşe Vural'ın Nikah Töreninde Buluştu, System.String[]

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Gençlik ve Spor eski Bakanları Osman Aşkın Bak ve Akif Çağatay Kılıç; koruma polisi Ayşe Vural ile Ankara İl Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan polis memuru Barış Yılmaz'ın nikah şahitliklerini yaptı.


Gençlik ve Spor eski bakanları Akif Çağatay Kılıç ve Osman Aşkın Bak döneminde koruma polisi olarak görev yapan ve halen Bakan Mehmet Kasapoğlu'nun koruma ekibinde yer alan Ayşe Vural, polis memuru Barış Yılmaz ile dünya evine girdi.


Ankara'daki Vedat Dalokay Nikah Salonu'nda düzenlenen törende genç çiftin nikah şahitliklerini, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile eski bakanlar Osman Aşkın Bak ve Akif Çağatay Kılıç yaptı.


Nikah sonrası aile cüzdanını veren Bakan Mehmet Kasapoğlu, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. - İSTANBUL

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2018 06:10 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

2 ay önce yakalanan PKK'lı terörist Semra Tuncer, uzman çavuşun aracında yakalanmış
Otel odasında bir adamla yakalanan kadını, Endonezya'nın ilk "kadın kırbaç ekibi" cezalandırdı Beyaz Saray'dan Türk gazetecilere ambargo! Basın toplantısına alınmadılar

Son Dakika Haberleri