Görevimiz Tehlike Filmi - Son Dakika

Görevimiz Tehlike Filmi

10.07.2011 00:39
Görevimiz Tehlike Filmi, System.String[]

Görevimiz Tehlike filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Görevimiz Tehlike filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

1960'ların çok popüler tv dizisinden uyarlanan filmde, CIA benzeri bir gizli servisin ekip lideri Ethan Hunt, Prag'da gerçekleştirdikleri bir operasyonun ters gitmesi sonucu ihanetle suçlanır ve kendini temize çıkarabilmek için kaçar. Tek şansı, gerçek köstebeği bulmak ve planları ortaya çıkarmaktır.

Bunun için, Hunt ve güvendiği arkadaşlarından oluşan ekibi, CIA'nın merkezindeki yüksek güvenlikle korunan bir bilgisayar sistemine girmek zorundadır.

Yönetmen: Brian De Palma

Senaryo: Robert Towne, David Koepp, Steven Zaillian, David Koepp

Oyuncular: Jean Reno, Henry Czerny, Emmanuelle Béart, Jon Voight, Tom Cruise

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim,

Orijinal Adı: Mission: Impossible

Yapımcı Firma: Paramount Pictures

Yapım Yılı: 1996

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: Fransızca, İngilizce

Filmin Süresi: 110 dk.

Görevimiz Tehlike Filmi

Son Dakika Güncel Görevimiz Tehlike Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Karabağ'da savaşan Ermeni asker: Azerbaycan askerlerinin baskınları Azrail'in gelişi gibiydi Hazine ve Maliye Bakanlığı, 1500 defterdarlık uzmanı ve 300 uzman yardımcısı alacak Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yumruk atan Sarıgün kendini böyle savundu: Nasıl olduğunu unuttum Bursa'da feci kaza! Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 1'i çocuk 2 ölü, 3 ağır yaralı Pik yapan koronavirüs salgını ile kekik satışları patladı Oğlunu pompalı tüfekle vuran baba, başında bekleyip kimseyi yaklaştırmadı Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanıyor! Hafta içi sokağa çıkma kısıtlaması gelecek mi? Gonca Vuslateri ve Hakan Altun çiftinden ilk poz geldi