Son Dakika Haberleri: Haluk Levent: Cumhurbaşkanlığı'ndaki Davete Çağırsalar Giderim

Haluk Levent: Cumhurbaşkanlığı'ndaki Davete Çağırsalar Giderim

12 ay önce

Konuk olduğu programda "Cumhurbaşkanlığı'ndaki davetlere sizi çağırdılar mı?" sorusuna cevap veren Haluk Levent, "Gitmeyeceğimi söylüyorlar ama giderim" dedi.

Ünlü sanatçı Haluk Levent, "Cumhurbaşkanlığı'ndaki davetlere sizi çağırdılar mı" sorusuna yanıt verdi. Davet gelmediğini belirten Levent, "Oradaki yemekleri gördükçe içim gidiyor zaten, niye ben çağrılmıyorum diye. 'Çağırsalar Haluk Levent gitmez' diyorlar ama hayır giderim." diye konuştu.

"CUMHURBAŞKANI'NIN ÇAĞIRMASINI İSTERİM"

Habertürk TV'de 'Açık ve net' isimli programa katılan sanatçı Haluk Levent, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"Cumhurbaşkanlığı'ndaki davetlere sizi çağırdılar mı?" sorusuna Levent; "Yok çağırmadılar oradaki yemekleri gördükçe içim gidiyor zaten, niye ben çağrılmıyorum diye. 'Çağırsalar Haluk Levent gitmez' diyorlar ama hayır giderim. Kenara çekmeye çalışırım, 'siz Cumhurbaşkanısınız lütfen şunlara el atın' derim. Giden sanatçıları eleştirmiyorum, insanların iktidarı sevme özgürlüğü var." cevabını verdi.

"MUHAFAZAKAR KESİMİN ATATÜRK DÜŞMANI GİBİ GÖSTERİLMESİ YANLIŞ"

Levent'in açıklamalarından dikkat çeken bölümler şöyle: "Muhafazakar kesim 1930'lardan beri yüzde otuzları, altmışları buluyor. Muhafazakar kesimin Atatürk düşmanı gibi gösterilmesi yanlış. Tanıdığım Ülkücü ve muhafazakar arkadaşlarım var. Hiç de Atatürk düşmanı gibi görmüyor, hep kutsalları olarak görüyorlar. Günlük olaylara ya siyasi politik olaylara Haluk Levent olarak girmem doğru değil. Atatürkçülük sembol edilmemeli, sözde olmamalı.

"ANITKABİR'E ÇİÇEK GÖTÜRMEKLE ATATÜRKÇÜ OLUNMAZ"

Anıtkabir'e çocukları götürmekle ya da çiçek bırakmakla Atatürkçü olunmaz. Buna bende dahilim. Ben iktidar ya da muhalefet partisi Atatürkçülüğü yapmıyorum. Kendi Atatürkçülüğümü savunuyorum. İdeolojiler dünyanın sorunlarına çözüm üretebilecek seviye değiller. Dünyada iklim, açlık sorunu varken hiçbir devletin buna çözüm getirdiğini düşünmüyorum."

ATATÜRK YERİNE MUSTAFA KEMAL'İ TERCİH EDİYORUM

Haluk Levent, Mustafa Kemal Atatürk'ten bahsederken ise Atatürk yerine Mustafa Kemal demeyi tercih ettiğini Mustafa Kemal kullanımının daha mücadeleci geldiğini belirtti.

KONSERLER ARTTI

Levent, İzmir Marşı klibini yaptıktan sonra konserlerinin arttığını belirtti. Ancak, klibi sadece Youtube'a koyduğunu ve diğer müzik platformalarına koyarak para kazanmadığını ifade etti.


YORUMLAR


Yol Kenarında Baygın Bulunan Suriyeli Kızların, Otomobilden Atladıkları Ortaya Çıktı ABD Askerleri, Trump Yönetiminde Büyük Çaplı Bir Savaş İhtimalini Yakın Görüyor

Sendikalardan Asgari Ücrete Çifte Zam Talebi