Son Dakika Haberleri: Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın Oğlu İlk Kez Görüntülendi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın Oğlu İlk Kez Görüntülendi

8 gün önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kayseri'de gerçekleştirdiği toplu açılış töreninde Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın oğlu Selim Akar ilk kez kameralara yansıdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen toplu açılış töreninde vatandaşlara seslendi. Toplu açılış töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yalnız bırakmayan isimler arasında Kayserili olan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da vardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tören öncesinde Kayseri Havalimanı'nda karşılayan isim de Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar oldu.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın oğlu Selim Akar

TÖRENİ PROTOKOLDEN TAKİP ETTİ

Habertürk'ten Çimen Çetin'in haberine göre Kayseri'deki toplu açılış töreninde bir isim daha dikkat çekti. Bu isim töreni protokolde izleyen ve ilk kez objektiflere yansıyan Akar'ın oğlu, Selim Akar'dı. İlk kez görüntülenen Selim Akar'ın töreni dikkatlice takip ettiği görüldü.
Cumhurbaşkanı'na Ulaşamayan 11 Yaşındaki Alperen Hüngür Hüngür Ağladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattının Açılışında Konuştu

Erdoğan'ın Tepki Gösterdiği Nurettin Yıldız'dan Kadınlar İçin Skandal Yorum Son Dakika! Bahçeli'den Erdoğan'ın Af Çıkışına Yanıt: Partimizi Töhmet Altında Bırakmak Doğru Değil