İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı - Son Dakika

İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı

15.05.2018 21:28
İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı

Batman'da, Umut Kervanı Derneğince ramazan ayı dolayısıyla 2 bin 500 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı yapıldı.

Batman'da, Umut Kervanı Derneğince ramazan ayı dolayısıyla 2 bin 500 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı yapıldı.

Dernek Başkanı Ali Işık, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Gelin yoksul ve muhtaçlara umut olalım" sloganıyla başlattıkları yardım çalışmalarında, 2 bin 500 ihtiyaç sahibi aileye ulaştıklarını belirtti.

Geçen yıl ramazanda yaptıkları faaliyetlere değinen Işık, "Hayırseverlerin yapacakları yardımlarla bu ramazanda hedefimiz 10 bin muhtaç aileye ulaşmak. Şimdiden 2 bin 500 aileye gıda yardımında bulunduk. Yardımları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Işık, yardım kolilerinde bir aileye bir ay yetecek kadar yağ, pirinç, mercimek, bulgur, zeytin, şeker, salça, fasulye ve makarna gibi temel gıda malzemesi olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: AA
Batman'da son 3 ayda 93 kişi uyuşturucudan tutuklandı Batman'da son 3 ayda 93 kişi uyuşturucudan tutuklandı Batman'da uyuşturucu operasyonunda yakalanan 2 zanlı tutuklandı Batman'da uyuşturucu operasyonunda yakalanan 2 zanlı tutuklandı Batman'da bir haftada düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 6 zanlı tutuklandı Batman'da bir haftada düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 6 zanlı tutuklandı

Son Dakika Güncel İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı - Son Dakika


Advertisement