İstanbul Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor - Son Dakika

İstanbul Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor

09.06.2018 12:46

Haber: Gülseli KENARLI- Kamera: Güven USTA / İstanbul DHADemirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor.

Haber: Gülseli KENARLI- Kamera: Güven USTA/ İstanbul DHA

Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor. Demirören ailesinin Kanlıca'da bulunan evine sabah saatlerinde taziye ziyaretine gelenler arasında Şevket Sabancı, Demet Sabancı, Türkiye Futbol Federasyonu Onursal Başkanı ve eski UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Hürriyet Gazetesi yazarı Sedat Ergin ve Emir Sarıgül de yer aldı. Yıldırım Demirören'in, taziye ziyaretine gelen Şevket Sabancı'yı uğurladığı görüldü.

YORUMLAR
500
AK Parti 'Yüz Yüze 100 Gün' projesi ile sahada AK Parti 'Yüz Yüze 100 Gün' projesi ile sahada Yaz aylarında buz satışları tavan yaptı Yaz aylarında buz satışları tavan yaptı Çavuşoğlu, MSB ile iş birliğinin küresel gıda güvenliğine etkisini vurguladı Çavuşoğlu, MSB ile iş birliğinin küresel gıda güvenliğine etkisini vurguladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İstanbul Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement