Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Yıldırım Demirören haberleri, Yıldırım Demirören son dakika, son dakika Yıldırım Demirören

Son Dakika Yıldırım Demirören Haberleri

Son dakika Yıldırım Demirören haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yıldırım demirören haberleri anında burada.


 • 12.11.2023 12 Kas 20:54 Erdoğan Demirören Golf Cup 5. kez düzenlendi

  Erdoğan Demirören Golf Cup 5. kez düzenlendi Demirören Holding Kurucusu Erdoğan Demirören anısına düzenlenen Erdoğan Demirören Golf Cup, bu yıl 5. kez gerçekleştirildi. Turnuvaya 190 golfçü katıldı ve büyük mücadelelere sahne oldu. Ödül töreninde birçok önemli isim yer aldı ve dereceye giren golfçülere ödülleri verildi.

 • 06.09.2023 06 Eyl 14:59 TVF ve Misli.com Sultanlar Ligi ve A Milli Kadın Voleybol Takımı arasında sponsorluk anlaşması imzaladı

  TVF ve Misli.com Sultanlar Ligi ve A Milli Kadın Voleybol Takımı arasında sponsorluk anlaşması imzaladı Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Misli.com arasında Sultanlar Ligi ve A Milli Kadın Voleybol Takımı resmi sponsorluğu anlaşması imzalandı. Anlaşma törenine TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, milli sporcular İlkin Aydın ve Elif Şahin katıldı.

 • 02.08.2023 02 Ağu 14:21 Azerbaycan Premier Ligi, 'Misli' sponsorluğuna devam ediyor

  Azerbaycan Premier Ligi, 'Misli' sponsorluğuna devam ediyor Azerbaycan Premier Ligi'nin 'Misli' sponsorluğuna ilişkin anlaşma, bugün Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in de bulunduğu törenle yenilendi. Anlaşmanın imzalanmasıyla Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 sezonunda 'Misli Premier Lig' adıyla devam edecek. Misli Azerbaycan (Misli.az) ile Azerbaycan Profesyonel Futbol Ligi (PFL) arasında yenilenen sponsorluk anlaşması, Azerlotereya Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karakuş ile PFL Başkanı Elxan Semedov arasında bugün Bakü'de imzalandı. İmza töreninde konuşan Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, 'Azerbaycan Profesyonel Futbol Ligi ile yaptığımız bu önemli işbirliğinin başarıyla devam edeceğine, Azerbaycan ve bölge futboluna yetenekli genç oyuncuların yetiştirilmesine olumlu katkılar sağlayacağına yürekten inanıyorum. Bu bağlamda iki gün sonra başlayacak olan Misli Premier Ligi'ni bu yıl da heyecanla takip edeceğimizi, tüm kulüplerin başarılarına ve sevinçlerine ortak olmaktan gurur duyacağımızı belirtmek isterim' ifadelerini kullandı. İmza törenine Yıldırım Demirören'in yanı sıra Azerbaycan Futbol Federasyonları Birliği (AFFA) Başkanı Rövneq Abdullayev de katıldı. Anlaşma ile Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 sezonunda 'Misli Premier Lig' adıyla oynanmaya devam edecek. Azerlotereya Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karakuş ise sponsorluk anlaşmasıyla ilgili basına şu açıklamalarda bulundu; 'Misli markası olarak biz faaliyete başladığımız ilk günden itibaren Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yıldırım Bey'in de söylediği gibi sporun gelişimine destek olmak bizim en önemli meselelerimizden biriydi. Geçen yıl başladığımız bu işbirliği çok olumlu neticeler verdi.

 • 02.08.2023 02 Ağu 14:11 Azerbaycan Premier Ligi 'Misli' sponsorluğuyla devam edecek

  Azerbaycan Premier Ligi 'Misli' sponsorluğuyla devam edecek Azerbaycan Premier Ligi'nin 'Misli' sponsorluğuna ilişkin anlaşma, bugün Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in de bulunduğu törenle yenilendi. Anlaşmanın imzalanmasıyla Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 sezonunda 'Misli Premier Lig' adıyla devam edecek. Misli Azerbaycan ile Azerbaycan Profesyonel Futbol Ligi arasında yenilenen sponsorluk anlaşması, Azerlotereya Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karakuş ile PFL Başkanı Elxan Semedov arasında bugün Bakü'de imzalandı. Anlaşma, genç oyuncuların yetişmesine olumlu katkılar sağlayacak. Yıldırım Demirören, törende yaptığı konuşmada, işbirliğinin başarıyla devam edeceğine inandığını ve genç oyuncuların yetiştirilmesine katkı sağlayacağını belirtti. Azerlotereya Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karakuş ise sponsorluk anlaşmasının sporun gelişimine destek olduğunu ifade etti.

 • 02.08.2023 02 Ağu 14:09 Azerbaycan Premier Ligi'nin 'Misli' Sponsorluğu Yenilendi

  Azerbaycan Premier Ligi'nin 'Misli' Sponsorluğu Yenilendi Azerbaycan Premier Ligi'nin 'Misli' sponsorluğuna ilişkin anlaşma, bugün Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in de bulunduğu törenle yenilendi. Anlaşmanın imzalanmasıyla Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 sezonunda 'Misli Premier Lig' adıyla devam edecek. Misli Azerbaycan (Misli.az) ile Azerbaycan Profesyonel Futbol Ligi (PFL) arasında yenilenen sponsorluk anlaşması, Azerlotereya Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karakuş ile PFL Başkanı Elxan Semedov arasında bugün Bakü'de imzalandı. İmza töreninde konuşan Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Azerbaycan Profesyonel Futbol Ligi ile yapılan işbirliğinin başarıyla devam edeceğine inandığını ve genç oyuncuların yetiştirilmesine olumlu katkılar sağlayacağını belirtti. Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 sezonunda 'Misli Premier Lig' adıyla oynanmaya devam edecek.

 • 02.08.2023 02 Ağu 14:07 Azerbaycan Premier Ligi 'Misli' sponsorluğu yenilendi

  Azerbaycan Premier Ligi 'Misli' sponsorluğu yenilendi Azerbaycan Premier Ligi'nin 'Misli' sponsorluğuna ilişkin anlaşma, bugün Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in de bulunduğu törenle yenilendi. Anlaşmanın imzalanmasıyla Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 sezonunda 'Misli Premier Lig' adıyla devam edecek. Misli Azerbaycan ile Azerbaycan Profesyonel Futbol Ligi arasında yenilenen sponsorluk anlaşması, Azerlotereya Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karakuş ile PFL Başkanı Elxan Semedov arasında bugün Bakü'de imzalandı. İmza töreninde konuşan Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Azerbaycan Profesyonel Futbol Ligi ile yaptığımız bu önemli işbirliğinin başarıyla devam edeceğine, Azerbaycan ve bölge futboluna yetenekli genç oyuncuların yetiştirilmesine olumlu katkılar sağlayacağına yürekten inanıyorum. Bu bağlamda iki gün sonra başlayacak olan Misli Premier Ligi'ni bu yıl da heyecanla takip edeceğimizi, tüm kulüplerin başarılarına ve sevinçlerine ortak olmaktan gurur duyacağımızı belirtmek isterim. İmza törenine Yıldırım Demirören'in yanı sıra Azerbaycan Futbol Federasyonları Birliği Başkanı Rövneq Abdullayev de katıldı. Anlaşma ile Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 sezonunda 'Misli Premier Lig' adıyla oynanmaya devam edecek. Azerlotereya Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karakuş ise sponsorluk anlaşmasıyla ilgili basına şu açıklamalarda bulundu: 'Misli markası olarak biz faaliyete başladığımız ilk günden itibaren Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yıldırım Bey'in de söylediği gibi sporun gelişimine destek olmak bizim en önemli meselelerimizden biriydi. Geçen yıl başladığımız bu işbirliği çok olumlu neticeler verdi.'

 • 02.08.2023 02 Ağu 13:58 Azerbaycan Premier Ligi 'Misli' sponsorluğuyla devam edecek

  Azerbaycan Premier Ligi 'Misli' sponsorluğuyla devam edecek Azerbaycan Premier Ligi'nin 'Misli' sponsorluğuna ilişkin anlaşma, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in de katıldığı törenle yenilendi. Anlaşmanın imzalanmasıyla Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 sezonunda 'Misli Premier Lig' adıyla devam edecek. Yapılan sponsorluk anlaşması, genç oyuncuların yetişmesine olumlu katkılar sağlayacak ve sporun gelişimine destek olmayı hedefliyor.

 • 02.08.2023 02 Ağu 12:59 Azerbaycan Premier Ligi, 'Misli' sponsorluğuyla devam edecek

  Azerbaycan Premier Ligi, 'Misli' sponsorluğuyla devam edecek Azerbaycan Premier Ligi'nin 'Misli' sponsorluğuna ilişkin anlaşma bugün Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in de bulunduğu törenle yenilendi. Anlaşmanın imzalanmasıyla Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 sezonunda 'Misli Premier Lig' adıyla devam edecek.

 • 02.08.2023 02 Ağu 12:27 Azerbaycan Premier Ligi, 'Misli' sponsorluğunu yeniledi

  Azerbaycan Premier Ligi, 'Misli' sponsorluğunu yeniledi Azerbaycan Premier Ligi'nin 'Misli' sponsorluğuna ilişkin anlaşma, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in de katıldığı bir törenle yenilendi. Anlaşmanın imzalanmasıyla Azerbaycan Premier Ligi, 2023-24 sezonunda 'Misli Premier Lig' adıyla devam edecek.

 • 25.06.2022 25 Haz 11:17 Nazilli Belediyespor Karadayı ile 1 yıllık sözleşme imzaladı

  Nazilli Belediyespor Karadayı ile 1 yıllık sözleşme imzaladı Nazilli Belediyespor 2022-2023 sezonu hazırlıkları çerçevesinde dış transfer çalışmalarına devam ederken, geçtiğimiz sezon Etimesgut Belediyespor forması giyen sağ ve sol kanat mevkiinde görev alan Ahmet Karadayı ile 1 yıllık anlaşma sağlandı.

 • 16.04.2022 16 Nis 13:24 Nazilli Belediyespor'da teknik direktör Öcal'ın sözleşmesi uzatıldı

  Nazilli Belediyespor'da teknik direktör Öcal'ın sözleşmesi uzatıldı TFF 2'nci Lig Beyaz Grup ekiplerinden Nazilli Belediyespor'da sözleşmesi sezon sonunda bitecek teknik direktör Taner Öcal ile 1 yıllık sözleşme yenilendi.

 • 22.03.2022 22 Mar 12:40 Nazilli'de Ünal Önal dönemi

  Nazilli'de Ünal Önal dönemi TFF 2'nci Lig Beyaz Grup ekiplerinden Nazilli Belediyespor'da dün yapılan olağanüstü genel kurul ile başkanlık görevine beklenildiği gibi Ünal Önal getirildi.

 • 01.11.2021 01 Kas 18:43 Eski TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı oldu

  Eski TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı oldu Eski TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Golf Federasyonu 5. Olağan Genel Kurulu'nda 113 delegeden 81 oy alarak mevcut başkan Ahmet Ağaoğlu'ndan görevi devraldı ve yeni başkan oldu.

 • 01.11.2021 01 Kas 13:30 TFF Başkanı Özdemir, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı seçilen Demirören'i tebrik etti

  TFF Başkanı Özdemir, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı seçilen Demirören'i tebrik etti - TFF Başkanı Özdemir, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı seçilen Demirören'i tebrik etti TFF Başkanı Nihat Özdemir, Golf Federasyonu Başkanı seçilen Yıldırım Demirören'i tebrik etti.

 • 01.11.2021 01 Kas 12:44 SPOR Golf Federasyonu'nun yeni başkanı Yıldırım Demirören oldu - 3

  SPOR Golf Federasyonu'nun yeni başkanı Yıldırım Demirören oldu - 3 Golf Federasyonu'nun yeni başkanı Yıldırım Demirören olduDemirören: "En büyük hedefimiz olimpiyatlarda yarışan, madalya kovalayan sporcular yetiştirmek"Ercan ATA, Nesrin Aydın YALDIZ, Burak TEKİN, Ankara DHATürkiye Golf Federasyonu 5.'nci Olağan Genel Kurulu bugün Ankara'da yapıldı.

 • 01.11.2021 01 Kas 12:29 Yıldırım Demirören, Golf Federasyonu Başkanı oldu (2)

  Yıldırım Demirören, Golf Federasyonu Başkanı oldu (2) Türkiye Golf Federasyonu 5. Olağan Genel Kurulu ve 8. Mali Genel Kurulunda tek aday olarak seçime giren Yıldırım Demirören, kullanılan 98 oydan 81 geçerli oyu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

 • 30.10.2021 30 Eki 18:09 BAKAN ERSOY AKM'DE SERGİ AÇILIŞINA KATILDI

  BAKAN ERSOY AKM'DE SERGİ AÇILIŞINA KATILDI KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Atatürk Kültür Merkezi (AKM)'de Yeniden Çağdaş Sanat Sergisi'nin açılışına katıldı.

 • 25.10.2021 25 Eki 13:15 Yıldırım Demirören, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı oluyor

  Yıldırım Demirören, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı oluyor Eski TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Golf Federasyonu Genel Kurulu'nda başkanlık için adaylığını koydu. Seçime tek aday olarak girecek Demirören, görevi Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan devralacak.

 • 12.10.2021 12 Eki 15:15 TBF ile "misli.com" arasında iş birliği anlaşması imzalandı

  TBF ile 'misli.com' arasında iş birliği anlaşması imzalandı Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ve "misli.com" arasındaki iş birliği anlaşması yapıldı.

 • 10.10.2021 10 Eki 20:36 SPOR Erdoğan Demirören Golf Turnuvası tamamlandı

  SPOR Erdoğan Demirören Golf Turnuvası tamamlandı SPOR Erdoğan Demirören Golf Turnuvası tamamlandıRevna Demirören: Bir tek bugün değil, her gün anıyoruzYıldırım Demirören: Tüm katılımcılara ailemiz adına teşekkür ediyorumKıvanç Oktay: Oynadığımız her gün kendisini saygı ve rahmet ile anıyoruzNihat Özdemir: Herkes Erdoğan Demirören abimizi...

 • 05.10.2021 05 Eki 10:26 'Kalyon PV Golf Challange 2021' Turnuvası sona erdi

  'Kalyon PV Golf Challange 2021' Turnuvası sona erdi Kalyon Holding'in şirketlerinden Kalyon PV Güneş Teknolojileri, 1-3 Ekim tarihlerinde "Kalyon PV Golf Challange 2021" turnuvasını düzenledi.

 • 04.09.2021 04 Eyl 15:49 Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu: Beşiktaş için gerekirse hapis yatarım

  Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu: Beşiktaş için gerekirse hapis yatarım Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2021 Yılı 2. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. "Sağlığımı, sıhhatimi ve hayatımı Beşiktaş için ortaya koydum" diyen Çebi, "Beşiktaş için gerekirse hapis yatarım" ifadelerini kullandı. Beşiktaş'ın eski başkanı Yıldırım Demirören'le görüştüklerini belirten Çebi, Demirören'in siyah-beyazlı kulübe verdiği zarardan daha fazlasını bağış yapacağını ifadelerine ekledi.

 • 29.06.2021 29 Haz 16:14 Nazilli'de Yunus Emre imzayı attı

  Nazilli'de Yunus Emre imzayı attı Misli.com 2'nci Lig'in yeni ekiplerinden Nazilli Belediyespor, dış transferde anlaşmaya vardığı Derince Belediyespor'dan kaleci Yunus Emre Genç'le sözleşme imzaladı.

 • 07.06.2021 07 Haz 10:23 Ziraat Bankası bir yıl önce yöneltilen, "Yıldırım Demirören borcunu ödedi mi?" sorusunu "Müşteri sırrı" diyerek cevaplamamış

  Ziraat Bankası bir yıl önce yöneltilen, 'Yıldırım Demirören borcunu ödedi mi?' sorusunu 'Müşteri sırrı' diyerek cevaplamamış Sedat Peker, yayınladığı son videoda Yıldırım Demirören'in Ziraat Bankası'ndan kredi çekip borcunu ödemediği ileri sürmüştü. Bu iddiaların ardından CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, alınan kredinin ödenip ödenmediğini sordu. Hakverdi, aynı soruyu bir yıl önce bankaya yine sorduğunu fakat "müşteri sırrı" ifadeleri kullanılarak kendisine cevap verilmediğini belirtti.

 • 07.06.2021 07 Haz 10:12 Yıldırım Demirören borcunu ödedi mi? Ziraat Bankası bir yıl önce yöneltilen soruyu "Müşteri sırrı" diyerek yanıtlamamış

  Yıldırım Demirören borcunu ödedi mi? Ziraat Bankası bir yıl önce yöneltilen soruyu 'Müşteri sırrı' diyerek yanıtlamamış Sedat Peker, son videosunda Yıldırım Demirören'in Ziraat Bankası'ndan kredi çekip borcunu ödemediği iddia etti. Bu söylemler sonrasında CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, alınan kredinin ödenip ödenmediğini sordu. Hakverdi, aynı soruyu bir yıl önce bankaya yine sorduğunu ancak "müşteri sırrı" denilerek kendisine yanıt verilmediğini söyledi.

 • 04.11.2020 04 Kas 20:06 Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödülleri sahiplerini buldu

  Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödülleri sahiplerini buldu Dünya spor tarihinin en uzun soluklu spor organizasyonlarından biri olan "Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu" ödülleri sahiplerini buldu.

 • 15.09.2020 15 Eyl 11:37 Nazilli Belediyespor'a sponsor geldi

  Nazilli Belediyespor'a sponsor geldi MİSLİ.com 3. Lig 2. Grup ekiplerinden Nazilli Belediyespor'la Uğur Şirketler Grubu arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

 • 11.09.2020 11 Eyl 14:56 Nazilli'de imzalar konuştu

  Nazilli'de imzalar konuştu MİSLİ.com 3. Lig 2. Grup ekiplerinden Nazilli Belediyespor, Yıldırım Demirören Tesisleri'nde 4 oyuncuya resmi sözleşme imzalattırdı.

 • 11.09.2020 11 Eyl 14:08 Siyah İnciler transferi kapattı

  Siyah İnciler transferi kapattı TFF 3. Lig 2. Grupta mücadele edecek olan Nazilli Belediyespor'da atılan son imzalarla birlikte transfer dönemi kapatıldı.

 • 09.09.2020 09 Eyl 12:52 Misli.com, TFF 2'nci ve 3'üncü Lig'in isim ve yayın haklarını aldı - 3

  Misli.com, TFF 2'nci ve 3'üncü Lig'in isim ve yayın haklarını aldı - 3 SPOR Misli.com, TFF 2'nci ve 3'üncü Lig'in isim ve yayın haklarını aldıYıldırım Demirören Futbol ekonomisini büyütmek amacıyla bu kararı aldık"Sporun gelişimi bizim temel odağımız""Sadece maddi destek olarak algılanmaması gerekiyor""Misli.

 • 09.09.2020 09 Eyl 12:51 TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e yeni sponsor

  TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e yeni sponsor Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Misli.com ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

 • 09.09.2020 09 Eyl 11:58 TFF ile Misli.com arasında TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'in isim sponsorluğu anlaşması

  TFF ile Misli.com arasında TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'in isim sponsorluğu anlaşması Anlaşma öncesi Yıldırım Demirören ve TFF Başkanı Nihat Özdemir'in açıklamaları İmza Töreni İSTANBUL - Türkiye Futbol Federasyonu ile Misli.com arasında TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'in isim sponsorluğu anlaşması imzalandı.

 • 31.08.2020 31 Ağu 11:44 Nazilli Belediyespor'da kaptan Zafer'e doğum günü sürprizi

  Nazilli Belediyespor'da kaptan Zafer'e doğum günü sürprizi Yeni sezon hazırlıklarına Yıldırım Demirören Spor Tesisleri'nde devam eden Nazilli Belediyespor'da takım kaptanı Zafer Özden'in doğum günü kutlandı.

 • 30.08.2020 30 Ağu 19:03 MARINBASE 30 Ağustos Zafer Bayramı Golf Turnuvası yapıldı

  MARINBASE 30 Ağustos Zafer Bayramı Golf Turnuvası yapıldı MARINBASE 30 Ağustos Zafer Bayramı Golf Turnuvası, bugünkü müsabakalarla tamamlandı.

 • 19.08.2020 19 Ağu 12:37 Son dakika haberi... Nazilli'de koronavirüs önlemi

  Son dakika haberi... Nazilli'de koronavirüs önlemi Son dakika haberi: TFF 3. Lig'de yeni sezonun hazırlıklarına başlayacak Nazilli Belediyespor'un tesislerinde koronavirüse karşı ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları yapıldı.

 • 20.06.2020 20 Haz 11:44 Nazilli Belediyespor başladı

  Nazilli Belediyespor başladı TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Play-Off mücadelesi veren Nazilli Belediyespor, koronavirüs salgını yüzünden 3 aydır ara verdiği çalışmalarına dün yeniden başladı.

 • 30.03.2020 30 Mar 14:56 VEFA KOLİLERİ YOLA ÇIKTI

  VEFA KOLİLERİ YOLA ÇIKTI İSTANBUL Valiliği tarafından organize edilen ve hayırseverlerin katkılarıyla hazırlanan gıda kolileri bugün dağıtılmaya başlandı.

 • 30.03.2020 30 Mar 14:53 İstanbul'da gıda kolilerinin ilk bölümü ihtiyaç sahipleri için yola çıktı

  İstanbul'da gıda kolilerinin ilk bölümü ihtiyaç sahipleri için yola çıktı İSTANBUL Valiliği tarafından organize edilen ve hayırseverlerin katkılarıyla hazırlanan gıda kolileri bugün dağıtılmaya başlandı.

 • 26.03.2020 26 Mar 12:38 Nazilli Belediyespor'da koronavirüs önlemi

  Nazilli Belediyespor'da koronavirüs önlemi TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup ekiplerinden Nazilli Belediyespor'a ait tüm tesisler koronavirüs nedeni ile dezenfekte edildi.

 • 17.12.2019 17 Ara 10:05 Sporda 2019 böyle geçti (2)

  Sporda 2019 böyle geçti (2) Sporda 2019 yılı Şubat ayında en çok Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı görevinden istifa etmesi ve A Milli Futbol Takımı'nda teknik direktörlük görevine Şenol Güneş'in getirilmesi konuşuldu.

 • 20.11.2019 20 Kas 10:27 Mircea Lucescu: Bir teşekkürü hak etmiyor muyum?

  Mircea Lucescu: Bir teşekkürü hak etmiyor muyum? Milli takımda görev yaptığı dönemde ağır eleştiriler alan Rumen teknik adam Mircea Lucescu, milli takımımızın EURO 2020'ye katılım hakkı kazanmasını değerlendirdi.

 • 18.10.2019 18 Eki 12:57 Fikret Orman ile buraya kadar

  Fikret Orman ile buraya kadar Siyah-beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na seçilmesinin ardından, daha önce kulüpte yöneticilik de yapan Fikret Orman, 25 Mart 2012'de düzenlenen olağanüstü genel kurulda Bülent Deriş ve Nazmi Koca ile başkanlık yarışına girdi.

 • 06.10.2019 06 Eki 23:11 Erdoğan Demirören Golf Turnuvası sona erdi

  Erdoğan Demirören Golf Turnuvası sona erdi 04-06 Ekim tarihlerinde golfün gelişmesinde büyük emeği olan Kemer Country Club'ın Başkanı Merhum Erdoğan Demirören adına 2'ncisi düzenlenen Erdoğan Demirören Golf Kupası büyük mücadelelere sahne oldu.

 • 06.10.2019 06 Eki 08:46 Yağmur altında zorlu mücadele!

  Yağmur altında zorlu mücadele! Turnuvanın ikinci gününde 72 sporcu 18 çukurda mücadele verdi.

 • 05.10.2019 05 Eki 15:31 Erdoğan Demirören Golf Turnuvası'nda heyecan sürüyor

  Erdoğan Demirören Golf Turnuvası'nda heyecan sürüyor Bugüne kadar ulusal ve uluslararası birçok organizasyona ev sahipliği yapan Kemer Country Club'ta düzenlenen 2'nci Erdoğan Demirören Golf Turnuvası, yoğun katılımla sürüyor.

 • 24.09.2019 24 Eyl 12:37 Yıldırım Demirören'den Beşiktaş başkanlığı için açıklama: Ben o işleri geride bıraktım

  Yıldırım Demirören'den Beşiktaş başkanlığı için açıklama: Ben o işleri geride bıraktım Fikret Orman'ın istifa kararı alması sonrasında adı yeniden Beşiktaş başkanlığı için geçen Yıldırım Demirören, "Ben o işleri geride bıraktım, şu anda Beşiktaş başkanlığı benim gündemimde yok" diyerek kararını açıkladı.

 • 07.08.2019 07 Ağu 00:18 TFF Başkanı Nihat Özdemir: "Tüm kulüplere ödemeyi yaptık"

  TFF Başkanı Nihat Özdemir: 'Tüm kulüplere ödemeyi yaptık' Yayın krizini nasıl çözdüklerini açıklayan Özdemir, "Devamlı olarak beIN Sports'un yöneticileri zarar ettiklerini vurguladılar.

 • 06.08.2019 06 Ağu 21:36 Naklen yayın krizi nasıl çözüldü? TFF Başkanı açıkladı

  Naklen yayın krizi nasıl çözüldü? TFF Başkanı açıkladı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, "Yayıncı kuruluş ile yaptığımız yeni anlaşmada dolar bazında, geçen seneye göre %10 civarında bir indirim yaptık. Dün akşam saatlerinde ödeme hesabımıza geçti, biz de kulüplere paralarını aktardık." dedi.

 • 06.08.2019 06 Ağu 12:58 Hidayet Türkoğlu: "Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz"

  Hidayet Türkoğlu: 'Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz' - Hidayet Türkoğlu: "Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz" Yıldırım Demirören: "İnşallah tekrar basketbolun içinde olacağız"İSTANBUL - Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Total ile yapılan sponsorluk anlaşmasından memnuniyet duyduklarını ve söz konusu anlaşma gereği güzel bir 3...

 • 06.08.2019 06 Ağu 12:15 Basketbolda millilerin ana sponsoru Total Oil Türkiye

  Basketbolda millilerin ana sponsoru Total Oil Türkiye Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile Total Oil Türkiye arasında Basketbol Milli Takımları ana sponsorluk anlaşması imzalandı.

Advertisement