İtalya'da karşıt görüşlülerin gösterileri sırasında olay çıktı - Son Dakika

İtalya'da karşıt görüşlülerin gösterileri sırasında olay çıktı

05.12.2022 01:56

Protesto için toplanan grup Gruplar arası arbede yaşanması Güvenlik ekiplerinin müdahalesi MİLANO - İtalya'nın Milano kentinde düzenlenen karşıt görüşlü iki farklı gösteride, sol görüşlülerin aşırı sağcılara doğru yürümesine güvenlik güçleri copla müdahale edince arbede çıktı.

Protesto için toplanan grup

Gruplar arası arbede yaşanması

Güvenlik ekiplerinin müdahalesi MİLANO - İtalya'nın Milano kentinde düzenlenen karşıt görüşlü iki farklı gösteride, sol görüşlülerin aşırı sağcılara doğru yürümesine güvenlik güçleri copla müdahale edince arbede çıktı. Aşırı sağcı ve Rusya yanlısı yaklaşık 300 kişilik bir grup, Cadorna Meydanı'nda toplanarak Ukrayna'ya silah gönderilmesini protesto etti. Ellerinde meşale ve İtalyan bayraklarıyla yürüyen aşırı sağcılar, "Savaşa karşı birleştik" ve "Rus düşmanlığına hayır" yazılı pankartlar taşıdı.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
AP'deki yolsuzluk soruşturmasının itirafçısı Pier Antonio Panzeri'nin eşi ve kızı serbest bırakıldı AP'deki yolsuzluk soruşturmasının itirafçısı Pier Antonio Panzeri'nin eşi ve kızı serbest bırakıldı Mali usulsüzlükten ceza alan Juventus'ta futbolculara yapılan ödemeler de inceleniyor Mali usulsüzlükten ceza alan Juventus'ta futbolculara yapılan ödemeler de inceleniyor Akdeniz'de göçmenleri kurtaran STK'den kuzeydeki limanını açan İtalya'ya tepki Akdeniz'de göçmenleri kurtaran STK'den kuzeydeki limanını açan İtalya'ya tepki

Son Dakika Güncel İtalya'da karşıt görüşlülerin gösterileri sırasında olay çıktı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement