İzmir'de denizden kadın cesedi çıktı - Son Dakika

İzmir'de denizden kadın cesedi çıktı

2 ay önce

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde sahilde bulunan bir kafede oturan vatandaşlar, denizde ceset olduğunu gördü. Vatandaşların ihbarı üzerine denizden çıkarılan cesedin 61 yaşındaki bir kadına ait olduğu ortaya çıktı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde bulunan bir balıkçı barınağında denizden kadın cesedi çıktı. Barınağın yakınındaki bir kafede oturan vatandaşlar denizde ceset gördükleri polise ihbar etti. Polis, cesedin 61 yaşındaki Solmaz Demirel isimli bir kadına ait olduğunu tespit etti.

CESEDİ, KAFEDE OTURANLAR FARKETTİ

Edinilen bilgiye göre, olay Mavişehir Balıkçı Barınağı'nda meydana geldi. Barınaktaki bir kafede oturan vatandaşlar denizde bir ceset olduğunu fark ederek durumu polis ekiplerine bildirdi.

CESEDİN 61 YAŞINDA BİR KADINA AİT OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

İhbar üzerine olay yerine gelen deniz polisi kadının cansız bedenini denizden çıkardı. Cesedi inceleyen Olay Yeri İnceleme ekipleri cesedin Solmaz Demirer (61) isimli kadına ait olduğunu belirledi. Denizden çıkan ceset savcının da incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İzmir'de denizden kadın cesedi çıktı
Haber Yayın Tarihi: 12.12.2019 06:46 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı
Yunanistan'ın Elazığ depreminde yardımcı olduğunu öğrenen Gökhan Özoğuz'dan dikkat çeken sözler Cedi Osman'ın Elazığ depremi paylaşımı tepki çekti

Son Dakika Haberleri