Kadınlar Basketbol Ligi'nde Adana Derbisi Yarın - Son Dakika

Kadınlar Basketbol Ligi'nde Adana Derbisi Yarın

4 yıl önce

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Adana ASKİ Spor Başkanı Rahmi Pekar, Adana halkını Botaşspor ile oynayacakları maça davet etti.

Kadınlar Basketbol Ligi'nde Adana Derbisi Yarın, System.String[]

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Adana ASKİ Spor Başkanı Rahmi Pekar, Adana halkını Botaşspor ile oynayacakları maça davet etti.


Ligde son maçlarını yarın oynayacaklarını belirten Adana ASKİ Spor Başkanı Rahmi Pekar, "Çarşamba günü ligin son maçına çıkıyoruz. Rakibimiz şehrimizin diğer takımı Botaşspor. Bizim için bu maç olmazsa olmaz. Karşılaşma sonunda muhakkak galip çıkmamız gerekiyor." diyerek, şöyle konuştu:


"Adana ASKİ Spor ve Botaşspor sayesinde şu anda Adana halkı her hafta maç izliyor. Bunun Adana’ya getirisi saymakla bitmez. Benim Adana halkından ve Botaşspor’a gönül vermiş basketbol severlerden ricam sadece bir güne özel Adana ASKİ Spor’u desteklesinler. Süper Lig’de Adana’nın iki takım ile temsiline devam edilebilmesi için güç birliğine ihtiyacımız var. Bu güç birliğini bütün Adana ile ve bizleri bu sezon bir çok maçımıza gelerek destek veren Adana Demirspor taraftarı olan 'ADS Şimşekler Grubu' ile oluşturacağız."

Haber Yayın Tarihi: 05.04.2016 12:20 Kaynak: CİHAN

YORUMLAR


Son Dakika

Vicdanları sızlatan görüntü! Büyükbaş hayvana önce eziyet etti sonra kesip etlerini sattı
FETÖ'cü Hakan Şükür'den 9 yıl sonra gelen itiraf: Siyasete girmeyi hiç istemedim, pişmanım Yüz nakilli Recep Sert ile eşi Esma Sert, 6 yıllık evliliklerini noktalıyor