Son Dakika Haberleri: Keban ve İnsan" Konulu Fotoğraf Sergisi

Keban ve İnsan" Konulu Fotoğraf Sergisi

7 ay önce

Elazığ'da "Keban ve İnsan" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Keban ve İnsan
Elazığ'da "Keban ve İnsan" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Elazığ Park 23 AVM Sergi salonunda ilçenin tanıtımı için Keban Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Atatürk ilkokulu Fotoğrafçılık Kulübü'nün katkıları ile düzenlen "Keban ve İnsan" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Açılışta konuşan okul müdürü Ömer Ağır, serginin amacı öğrencilerin teknolojiyi doğru ve yararlı işlerde kullanması noktasında farkındalık oluşturmak olduğunu söyledi.

Proje Koordinatörü Mümine Güher İlhan ise öğrencilere fotoğrafçılık sanatı alanında hobi edinmelerini sağladıklarını ifade etti.

Sergi 14 Ekim'e kadar açık olacak.

Serginin açılışına Keban Kaymakamı Ersin Tepeli, Keban Belediye Başkanı Vekili Selahattin Turan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ferhat Emre, Keban İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Emül, Eğitim Birsen İl Başkanı İbrahim Bahşi, Türk Eğitim-Sen Elazığ Şube Başkanı Talat Efe ve vatandaşlar katıldı.
Haber Yayın Tarihi : 12.10.2018 05:42 Kaynak: AA15 ve 16 Yaşındaki 2 Kız Çocuğu El Ele Tutuşup Binadan Aşağı Atladı! Cani Koca, Başka Bir Erkekle Mesajlaşıyor Zannettiği Karısını Vahşice Katletti! Pencereden Aşağı Bakan Anne, Oğlunun Yerde Kanlar İçinde Yattığını Gördü!