Son Dakika Haberleri: Keban ve İnsan" Konulu Fotoğraf Sergisi

Keban ve İnsan" Konulu Fotoğraf Sergisi

5 gün önce

Elazığ'da "Keban ve İnsan" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Keban ve İnsan
Elazığ'da "Keban ve İnsan" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Elazığ Park 23 AVM Sergi salonunda ilçenin tanıtımı için Keban Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Atatürk ilkokulu Fotoğrafçılık Kulübü'nün katkıları ile düzenlen "Keban ve İnsan" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Açılışta konuşan okul müdürü Ömer Ağır, serginin amacı öğrencilerin teknolojiyi doğru ve yararlı işlerde kullanması noktasında farkındalık oluşturmak olduğunu söyledi.

Proje Koordinatörü Mümine Güher İlhan ise öğrencilere fotoğrafçılık sanatı alanında hobi edinmelerini sağladıklarını ifade etti.

Sergi 14 Ekim'e kadar açık olacak.

Serginin açılışına Keban Kaymakamı Ersin Tepeli, Keban Belediye Başkanı Vekili Selahattin Turan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ferhat Emre, Keban İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Emül, Eğitim Birsen İl Başkanı İbrahim Bahşi, Türk Eğitim-Sen Elazığ Şube Başkanı Talat Efe ve vatandaşlar katıldı.Gazeteci Fatih Altaylı'dan Trafik Polisine Ağır Küfürler Çin, Müslüman Türk Çocukları Toplayıp Yetimhanelere Yerleştiriyor

Cemal Kaşıkçı Soruşturmasında Yeni Gelişme! Suudi Başkonsolosluğu ile Rezidanstaki DNA Örnekleri Uyuştu Hasta Yakınları Güvenlik Personeline Saldırdı, Hastane Savaş Alanına Döndü