Son Dakika Haberleri: Kemerhisar'da Bayram Coşkusu

Kemerhisar'da Bayram Coşkusu

4 yıl önce

Geçtiğimiz yıl itibariyle başlayan Kemerhisar Belediyesi Bayramlaşma Programı bu yılda yoğun ilgi gördü.

Kemerhisar'da Bayram Coşkusu, System.String[]
Geçtiğimiz yıl itibariyle başlayan Kemerhisar Belediyesi Bayramlaşma Programı bu yılda yoğun ilgi gördü. 30 Mart 2014 seçimleri ile birlikte "Birliktelikçi Yönetim" anlayışı ile yönetilmeye başlayan Kemerhisar Belediyesi'nde bu bayramda coşkulu kutlandı.

Ramazan Bayramı'nın 2. Günü Kemerhisar Atatürk Kültür Parkı'nda saat 12: 00'da başlayan bayramlaşma programı saat 16: 00'a kadar sürdü. Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı ile birlikte meclis üyelerinin hazır bulunduğu bayramlaşmaya 4 saat boyunca bin 500'ü aşkın vatandaş katıldı.

Başkan Kirazcı ve meclis üyeleri vatandaşlarla tek tek bayramlaşarak vatandaşlarla yoğun bir gün geçirdiler.

Ramazan Bayramı ile ilgili olarak kısa bir demeç veren Başkan Kirazcı; "Hiç kuşkusuz bayram bir dini vecibe olmasının dışında, toplumsal bir bütünlüğün temel taşıdır. Biz Kemerhisarlılar bütünlüğümüzü ve birliğimizi daim kılmak, gelecek kuşaklara miras bırakmak için hep beraber kutlamaya özen gösteriyoruz. Birlikteliğimizin temeli olan bu özel günlerde sadece dost ve akrabalarla değil, tüm Kemerhisarlı hemşerilerimizle birleşmek, bizim için öncül bir görevdir. Bu programla birlikte, Niğdeli hemşerilerimizin, ulusumuzun ve inanan tüm insanların kutsal Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, başta coğrafyamız olmak üzere barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Program sonrası vatandaşlar, belediyeden isteklerini ilettikleri gözlemlenirken, tüm personelin programda aileleri ile birlikte olması dikkat çekti. - NİĞDEBakan Müjdeyi Verdi! Nöbetçi Noter Uygulaması Başlıyor Gözaltına Alın Genç Kızın, Polisin Tacizine Uğradığı İddiasına AK Parti'den İlk Yorum Geldi

Ünlü Futbolcu Emre Mor, Fotoğraflarını Beğenen Güzel Kadına Araba Hediye Etti