Kılıçdaroğlu'ndan Sert Adalet Eleştirisi - Son Dakika

Kılıçdaroğlu'ndan Sert Adalet Eleştirisi

27.06.2013 11:56
Kılıçdaroğlu'ndan Sert Adalet Eleştirisi

Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye'de adalet; 10 yaşındaki bir çocuğun hapse girerken, tecavüzcü ve katilin dışarıda serbestçe gezmesidir." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, " Türkiye'de adalet; 10 yaşındaki bir çocuğun hapse girerken, tecavüzcü ve katilin dışarıda serbestçe gezmesidir" değerlendirmesinde bulundu.

Kılıçdaroğlu, sosyal paylaşım sitesi twitter'dan, Ankara Dikmen'de Gezi Parkı protestoları sırasına polisin 10 yaşında bir çocuğu da gözaltına aldığı iddialarına atıfta bulunarak, adalet sistemini eleştirdi.

Kılıçdaroğlu, "Türkiye'de adalet; 10 yaşındaki bir çocuğun hapse girerken, tecavüzcü ve katilin dışarıda serbestçe gezmesidir" diye yazdı. - Ankara

Kaynak: ANKA
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Konya'da konuştu CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Konya'da konuştu Kılıçdaroğlu'ndan gençlere çağrı: 'Sandığa gidin' Kılıçdaroğlu'ndan gençlere çağrı: 'Sandığa gidin' Kılıçdaroğlu: Manhattan'da gökdelenin yapıldığı yer dünyanın en pahalı adası Kılıçdaroğlu: Manhattan'da gökdelenin yapıldığı yer dünyanın en pahalı adası

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu'ndan Sert Adalet Eleştirisi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement