Son Dakika Haberleri: Kimse Yanlış Anlamasın Ama Yılın Beklenen Komedi Filmi!

Kimse Yanlış Anlamasın Ama Yılın Beklenen Komedi Filmi!

3 yıl önce

Yanlış anlaşmalar üzerine kurulu komik bir hikayeyi beyaz perdeye taşıyan 2017'nin en iddialı komedi filmin vizyon tarihi belli oldu.

Kimse Yanlış Anlamasın Ama Yılın Beklenen Komedi Filmi!, System.String[]

Türkiye ve Azerbeycan'ın ünlü oyuncularını bir araya getiren ve eğlenceli karakterleriyle dikkat çeken film 27 EKİM'DE seyirciyle buluşacak.

Oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh ile birlikte İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez gibi isimler de bulunuyor. Azerbaycan'nın çok ünlü isimleri de kadroya eşlik ediyor. Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin gibi ünlüler filmde rol alan isimler arasında yer alıyor.

Levent Cengizhan'ın yapımcılığında DADA Yapım imzalı filmin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek üstlenirken, senaryosunu Ayberk Çınar kaleme alıyor.

Türkiye ve Azerbaycan arasındaki sıcak ilişkilerin komik bir hikayesiyle perdeye taşınan film 27 EKİM'DE vizyona giriyor. Film, Türkiye sinemalarıyla aynı zamanda Azerbaycan sinemalarında da gösterime girecek.

YILIN KOMEDİSİ 27 EKİM'DE VİZYONDA!

Bu eğlenceli komedi filmi Türkiye ve Azerbaycan'da bulunan iki ailenin komik macerasını anlatıyor. Türkiye'den Azerbaycan'dan iki ailenin beraber geçirdikleri 10 günü anlatan filmde iki dilin hem yakınlığı hem farklılığı sonucu oluşan yanlış anlamaların getirdiği maceraları izleyeceğiz. Herkesin bildiği gibi, inen uçağa; uçak düşüyor diyen Azeriler'in hiç birimizin bilmediği daha nice kelime farklılıklarından meydana gelen komikler anlatılıyor.

Haber Yayın Tarihi: 08.08.2017 01:29 Kaynak: Bültenlerİran'da erkek kılığında stada girip maç izleyen 6 kadın tutuklandı
9 yıl boyunca tecavüze uğradıktan sonra intihar eden Emre'nin sapık akrabası tutuklandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan antik kenti el ele tutuşarak gezdi