Köpek Yavrusu, Zabıtanın Korumasında - Son Dakika

Köpek Yavrusu, Zabıtanın Korumasında

02.01.2012 14:03
Köpek Yavrusu, Zabıtanın Korumasında, System.String[]

Alaplı ilçesinde soğuktan donmak üzere olan yavru köpeğe zabıta ekipleri sahip çıktı.

Alaplı ilçesinde soğuktan donmak üzere olan yavru köpeğe zabıta ekipleri sahip çıktı.

Zabıta görevlisi Fatih Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yavru köpeği çarşı merkezinde kutu içerisine bulduklarını, daha sonra Zabıta Amirliğine getirerek elektrikli sobanın başında ısıtmalarının ardından süt verdiklerini söyledi.

Devriye gezerken bir köpeğin sesini duyduklarını anlatan Yılmaz, şöyle konuştu:

"Kutunun altında ıslanmış donmak üzere olan yavru köpeği görünce alarak Zabıta Amirliğine getirdik. Elektrikli sobanın başına getirerek ısıttık. Sonra süt vererek besledik. Köpeğin sağlığı gayet iyi durumda. Yavru köpeği daha sonra köpek sığınma evine getireceğiz. Ben bir hayvan sever olarak yavru köpeği çok beğendim. Belki ben bile sahip çıkabilirim."

- ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Köpek Yavrusu, Zabıtanın Korumasında - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Ankara'da yarından itibaren resmi anaokulu, anasınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretim uzaktan yapılacak Koronavirüsü yenen F.Bahçeli Enner Valencia, Türkiye'ye dönüyor Ayrılığı hazmedemedi! Eşi terk edince evini kurşunladığı kayınpederini, baklavayla zehirledi Esenyurt'ta polisin "Parti var" ihbarına gittiği yer Nijeryalıların derneği çıktı! Ayin bile yapmışlar Korona filan dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarındaki fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı Bakan Pakdemirli: Adana'daki sulama projesi, 106 bin kişiye istihdam sağlayacak Kasiyere bıçak çekince kafasına turşu kavanozu yiyen gaspçı: Çalışanı tebrik edip kaçtım Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Ben Mercedes meraklısı, lüks yaşayan biri değilim