Trump'ın seçim etkinlikleri için karar: Ya internete taşınacak ya da ertelenecek - Son Dakika

Trump'ın seçim etkinlikleri için karar: Ya internete taşınacak ya da ertelenecek

02.10.2020 21:19

Koronavirüse yakalanmasının ardından, ABD Başkanı Trump'ın daha önce duyurusu yapılan seçim kampanyası etkinliklerinin bir süreliğine ertelendiği ya da sanal ortama taşındığı duyuruldu.

ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump'ın Kovid-19 testlerinin pozitif çıkmasının ardından, 3 Kasım'daki seçimler için Trump'ın etkinliklerinin akıbeti de merak edilen bir unsur oldu.

YA ERTELENECEK YA DA SANAL ORTAMA TAŞINACAK

Trump'ın Seçim Kampanyası Danışmanı Bill Stepien, yaptığı yazılı açıklamada, "Daha önce duyurusu yapılan Trump'ın katılacağı kampanya etkinlikleri, ya sanal ortama taşınacak ya da bir süreliğine ertelenecek. Ayrıca daha önce Trump ailesinin katılacağı duyurulan etkinlikler de bir süreliğine ertelenecek." ifadesini kullandı.

"PLANLANAN KAMPANYA ETKİNLİKLERİ YAPILACAK"

Henüz duyurusu yapılmamış etkinliklerin de tek tek değerlendirilip bir karara bağlanacağını belirten Stepien, "Bugün Kovid-19 testi negatif çıkan Başkan Yardımcısı Mike Pence, planlanan kampanya etkinliklerini yapmaya devam edecek. Trump hakkındaki diğer açıklamaları Beyaz Saray yapacak." bilgisini paylaştı.

YORUMLAR
500
ABD'de göçmenlere uygulanan 'Meksika'da Kal' programına son verildi ABD'de göçmenlere uygulanan 'Meksika'da Kal' programına son verildi Trump'ın Florida'daki evinde FBI araması Trump'ın Florida'daki evinde FBI araması Trump'ın evinin FBI ajanlarınca basılmasına Cumhuriyetçilerden sert tepki Trump'ın evinin FBI ajanlarınca basılmasına Cumhuriyetçilerden sert tepki
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Trump'ın seçim etkinlikleri için karar: Ya internete taşınacak ya da ertelenecek - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş