Low Deep T, En Beğenilen Parçaları ile Billionaire Club Bodrum'daydı! - Son Dakika

Low Deep T, En Beğenilen Parçaları ile Billionaire Club Bodrum'daydı!

19.08.2013 15:13
Low Deep T, En Beğenilen Parçaları ile Billionaire Club Bodrum'daydı!
, System.String[]

Pek çok ünlü ismi ağırlayan Billionaire Club Bodrum'dan, Craig David'den sonra house müziğin başarılı isimlerinden Low Deep T geçti!

"Casablanca" parçası ile Dünya Müzik Listeleri'nde 1 numaraya yerleşen Low Deep T, 18 Ağustos Pazar akşamı Billionaire Club Bodrum'da hayranları ile buluştu

Türkiye'nin ilk ve tek mega/giga yat kapasiteli marinası olmaktan öte sunduğu alışveriş, sosyal yaşam ve eğlence olanaklarıyla benzersiz bir yaşam merkezi olarak yenilenen Palmarina Bodrum'da bulunan Billionaire Club, benzersiz konseptiyle eğlenceye renk katmaya ve dünyaca ünlü starları ağırlamaya devam ediyor.

House ritimlerinin ağırlıkta olduğu parçaları ile beğeni toplayan, aynı zamanda prodüktörlükte yapan Low Deep T, 2013 yazının en beğenilen şarkısı Casablanca başta olmak üzere beğeni toplayan diğer parçalarını Billionaire Club Bodrum'da müdavimleri ile buluşturdu. DJ Cüneyt Kurt ile birlikte çok özel bir performans sergileyen Low Deep T, geceye özel olarak belirlenen beyaz dress code ve Billionaire Club Bodrum'un bembeyaz atmosferinde eğlence dolu bir gece geçirtti.

Ünlü İtalyan iş adamı Flavio Briatore'nin sahip olduğu, Türkiye'de ilk olarak The Istanbul Edition Hotel içerisinde açılan Billionaire Club ile İstanbul gece hayatına iddialı bir giriş yapmıştı. İstanbul'dan sonra kendine özgü eğlence tarzını Bodrum'a taşıyan Billionaire Club; en son teknoloji ses ve ışık sistemleri, İtalya'da özel olarak yaptırılan beyaz ve altın renklerin hakim olduğu tasarım ürünleri ve göz kamaştıran dekorasyonu ile Bodrum tutkunlarının gözde eğlence adresi olmaya devam ediyor.

Low Deep T, En Beğenilen Parçaları ile Billionaire Club Bodrum'daydı! </p><p>

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Low Deep T, En Beğenilen Parçaları ile Billionaire Club Bodrum'daydı! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Asansörde çakmakla antifrizi test eden adam alevler içinde kaldı Galip Öztürk'ün yeğeninin yazlık evinde çıkan yangında Mustafa Terzi hayatını kaybetti Melisa Sözen, Alya karakterini oynadığı Kırmızı Oda dizisine veda etti "Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok" diyen Buse İskenderoğlu da koronavirüse yakalandı Polis midibüsü şarampole devrildi: 1 şehit, 4 yaralı Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı