Lura - Son Dakika

Lura

27.08.2016 10:31
Lura, System.String[]

Doğuş Grubu'nun kurucu destekçisi olduğu 12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali, 8 güne uzayan güçlü programıyla bu yıl 20-27 Ağustos tarihlerinde müzikseverleri Bodrum'da buluşturuyor.

Doğuş Grubu'nun kurucu destekçisi olduğu 12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali, 8 güne uzayan güçlü programıyla bu yıl 20-27 Ağustos tarihlerinde müzikseverleri Bodrum'da buluşturuyor.

Atlas Okyanusu'nun Afrika kıyılarında bir ada ülkesi olan Cabo Verde'den dünyaya açılan ses Lura, Carlos Saura'nın 2007 tarihli filmi Fados'ta söylediği "Flor di nha esperanca" ile tüm dünyanın dikkatini çekti. 1996'dan beri yaptığı albümlerden seçilen parçaları bir araya getiren 2010 tarihli "Best Of Lura" ile daha çok dinleyiciye ulaşan Lura'nın kendisine has tarzının en çarpıcı özelliği, anavatanının geleneksel ezgi ve ritimlerini modern pop-caz altyapılarıyla birleştirmesidir. Yükselen kariyerini Brezilya, Amerika ve Avrupa'dan gelen geleneksel sesleri ve Paulino Vieira, Bonga, Paula Flores gibi isimlerle yaptığı düetlerle perçinleyen Lura, kendini her zaman sımsıcak seslere ve ülkelere yakın gördü. Sahnedeki samimi duruşu ile izleyenlerini büyüleyen Lura'nın, eski ve yeni şarkılarından bir seçki sunacağı bu konser, festivalin en keyifli buluşmalarından biri olmaya aday.

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Lura


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı Kadıköy'deki tüm yenilmezlik serileri sona erdi Kadıköy galibiyetinin ardından Sergen'den itiraf! Oyuncularıyla yaptığı konuşmayı anlattı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti