Mahalleli istedi, Vali kırmadı - Son Dakika

Mahalleli istedi, Vali kırmadı

24.11.2021 14:00
Mahalleli istedi, Vali kırmadı

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Edremit'te ilçe yatırımlarını inceleme gezisinde, İbrahimce Mahallesi sakinlerinin istediğini kırmadı.

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Edremit'te ilçe yatırımlarını inceleme gezisinde, İbrahimce Mahallesi sakinlerinin istediğini kırmadı. Polis noktasına Şehit Polis Memuru Abdülkadir Güngör'ün adının verilmesini olumlu karşıladı.

Vali Hasan Şıldak'ın İbrahimce Mahalle Muhtarlığını ziyaretinde İbrahimce'de yapılacak olan polis noktasına, Şehit P.M Abdülkadir Güngör isminin verilmesini talep eden Muhtar Hüseyin Çanaklı'nın bu isteğini olumlu karşılayan Vali Şıldak, bu konuda gerekenin yapılacağını söyledi.

Başta uyuşturucu kullanımı olmak üzere bazı sosyal ve ekonomik sorunları bulunduğu mahallede ilk kez Vali gören mahalle sakinleri ise büyük memnunluk yaşadılar. Şıldak, İbrahimce'ye her türlü kalıcı hizmet üretmek için heyecanlı olduklarını söyledi.

Aşırı yağmura rağmen mahalle ziyaretini iptal etmeyen Vali Şıldak'ın ziyaretine Kaymakam Ahmet Odabaş, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Burak Lehimer, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Yasin Özer, İlçe Jandarma Komutanı Ömer Koç ve diğer daire amir ve müdürleri katıldı. - BALIKESİR

YORUMLAR
500
Zeytinli Rock Festivali mahkemeye taşındı Zeytinli Rock Festivali mahkemeye taşındı Balıkesir Edremit'teki Antandros Antik Kenti çatıyla korunacak Balıkesir Edremit'teki Antandros Antik Kenti çatıyla korunacak Balıkesir'de atık ağaçlar maharetli ellerde sanat eserine dönüşüyor Balıkesir'de atık ağaçlar maharetli ellerde sanat eserine dönüşüyor
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Mahalleli istedi, Vali kırmadı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement