Malta Başkonsolosu, Büyükşehir'i Ziyaret Etti - Son Dakika

Malta Başkonsolosu, Büyükşehir'i Ziyaret Etti

04.03.2016 11:57
Malta Başkonsolosu, Büyükşehir'i Ziyaret Etti, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Malta Başkonsolosu Franklin Aquliani ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Malta Başkonsolosu Franklin Aquliani ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Ziyarette Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Daire Başkanı Hasan Yılmaz da hazır bulundu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden Malta Başkonsolosu ve beraberindeki heyeti ağırlayan Başkan Vekili Zekeriya Özak, misafirlerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirtti. Başkan Vekili Özak, "Sizleri Kocaeli'de ağırlamaktan oldukça çok memnunum. Şehrimize hoş geldiniz. Malta eski tarihlerden bu yana dostane ilişkiler içerisinde olduğumuz bir ülke, yıllarca da bunun böyle devam etmesini diliyorum. Bizler iki ülke arasındaki ilişkilerin daha da iyi olması için elimizden geleni yapmaya hazırız. Tekrardan kentimize geldiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Ziyaretinizin hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak'a kendilerini ağırlamasından dolayı teşekkür eden Başkonsolos Aquliani, "Kocaeli'ye geldiğim için çok memnunum. Böyle güzel bir şehri yakından tanımak çok güzel bir duygu. Burada gerçekleştirdiğimiz ziyaret ile iki ülke arasında köprü olmak ve işbirliği yapmak istiyorum. Öte yandan çok değerli iki ülkenin iletişime geçerek Malta'ya Kocaeli'yi tanıtmak amacındayım" ifadesini kullandı.

Ziyaretin ardından Malta Başkonsolosu Franklin Aquliani'ye Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak tarafından Türk kahvesi takımı hediye edildi. - KOCAELİ

Malta Başkonsolosu, Büyükşehir'i Ziyaret Etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Malta Başkonsolosu, Büyükşehir'i Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Mesut Yılmaz'ın vefatıyla ilgili hastaneden ilk açıklama: Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu Jose Mourinho, mağlubiyet sonrası yaptığı paylaşımla oyuncularına seslendi: Umarım herkes benim kadar üzgündür Son Dakika! Eski Başbakan Mesut Yılmaz hayatını kaybetti Prof. Dr. Ceyhan: Önceden neredeyse hiç görülmeyen çocuk vaka sayıları toplumda oldukça arttı Son dakika: Merkez Bankası'ndan yeni sıkılaştırma adımı: BIST Repo-Ters Repo fonlaması sıfırlanacak Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Aşk yaşadıkları konuşulan Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan aynı eve girerken yakalandı Nice'te 3 kişiyi bıçaklayarak öldüren saldırgan İtalya'dan belge alarak Fransa'ya gelmiş
10:07