MANİSALILAR OĞUZHAN KOÇ KONSERİYLE COŞTU - Son Dakika

MANİSALILAR OĞUZHAN KOÇ KONSERİYLE COŞTU

12.05.2022 00:26

Sanatçı Oğuzhan Koç, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Manisa'da konser verdi.

Sanatçı Oğuzhan Koç, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Manisa'da konser verdi. Manisalıların yoğun ilgi gösterdiği konser nedeniyle sanatçı, Gençlik ve Spor Bakanlığı başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası ve Manisa Bilim Şenliği etkinlikleri kapsamında Oğuzhan Koç, Manisa'da konser verdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Manisa Valiliği, Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi iş birliğinde Atatürk Kent Park'ında organize edilen konsere Manisalılar yoğun ilgi gösterdi. Ünlü pop sanatçısı, sevilen şarkılarının bazılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Konser sonunda Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Oğuzhan Koç'a çiçek ve hediye takdim etti. Oğuzhan Koç da Gençlik ve Spor Bakanlığı başta olmak üzere emeği geçenlere ve Manisalılara teşekkür etti.

YORUMLAR
500
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Cephesinde Flaş Gelişme! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Cephesinde Flaş Gelişme! ESKİŞEHİR - Şehit Astsubay Oğuzhan Arduç'un ailesine şehadet haberi verildi ESKİŞEHİR - Şehit Astsubay Oğuzhan Arduç'un ailesine şehadet haberi verildi Şehit Astsubay Oğuzhan Arduç'un cenazesi Eskişehir'e getirildi Şehit Astsubay Oğuzhan Arduç'un cenazesi Eskişehir'e getirildi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel MANİSALILAR OĞUZHAN KOÇ KONSERİYLE COŞTU - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement