Son dakika Manisa Valiliği haberleri, Manisa Valiliği son dakika, son dakika Manisa Valiliği

Son Dakika Manisa Valiliği Haberleri

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Valisi Ünlü'yü ziyaret etti
  27 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Valisi Ünlü'yü ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa mitingi sonrası Manisa Valisi Enver Ünlü'yü makamında ziyaret ederek Valilik Özel Defterini imzaladı. Ziyarette, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vali Ünlü'den Manisa'nın genel durumu, yürütülen çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi aldı. Vali Ünlü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gösterdiği yakın ilgi için teşekkür etti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa'da Sevgi Gösterileriyle Karşılandı
  27 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa'da Sevgi Gösterileriyle Karşılandı

  Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde düzenlenecek miting için Manisa'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, helikopterinin indiği Manisa 19 Mayıs Stadından miting alanına kadar olan güzergahta Manisalıların sevgi gösterileriyle karşılandı. Miting öncesi atlı birlikler tarafından da karşılanan Erdoğan, çocuklara hediyeler dağıttı ve fotoğraf çektirdi.

 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan Manisa'yı ziyaret etti
  24 Şub Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan Manisa'yı ziyaret etti

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Manisa programı kapsamında Yunusemre Belediyesini ve organize sanayi bölgesindeki bir fabrikayı ziyaret etti. İş-Pozitif Kadın İstihdamı Projesi Bölge Toplantısı'nın ardından iş insanlarıyla bir araya gelen Işıkhan, sonrasında Saruhanbey Camisi ve 100. Yıl Meydanı'ndaki çocuklara top ve oyuncak dağıttı. Yunusemre Belediyesini ziyaret eden Işıkhan, Belediye Başkanı Mehmet Çerçi'yle görüştü, belediyenin anı defterini imzaladı. Işıkhan, Manisa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrikaya da ziyarette bulundu. Bakan Işıkhan'a, Manisa Valisi Enver Ünlü, AK Parti Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç, AK Parti MKYK Üyesi Ayşe Nevin Sert, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, Yunusemre İlçe Başkanı İlkcan Durmaz, Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan adayı Yavuz Kurt da eşlik etti.

 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi'yi ziyaret etti
  24 Şub Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi'yi ziyaret etti

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Manisa'da düzenlenen İş Pozitif Fuarı'na katıldıktan sonra Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi'yi makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında belediyenin projeleri hakkında bilgi verildi ve hediyeler takdim edildi. Bakan Işıkhan daha sonra bir fabrikayı ziyaret etti.

 • Bakan Işıkhan: '2002 yılından bu yana en yüksek istihdam oranları bekleniyor'
  24 Şub Bakan Işıkhan: "2002 yılından bu yana en yüksek istihdam oranları bekleniyor"

  Bakan Işıkhan: "2002 yılından bu yana en yüksek istihdam oranları bekleniyor" Bakan Işıkhan Manisa'da "İş-Pozitif" Kadın İstihdamı Projesi toplantısına katıldı Manisa'da düzenlenen "İş-Pozitif" Kadın İstihdamı Projesi Bölge Toplantısına katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat...

 • Bakan Işıkhan: '2002 yılından bu yana en yüksek istihdam oranları bekleniyor'
  24 Şub Bakan Işıkhan: "2002 yılından bu yana en yüksek istihdam oranları bekleniyor"

  Manisa'da düzenlenen "İş-Pozitif" Kadın İstihdamı Projesi Bölge Toplantısına katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, "Önümüzdeki ay açıklanacak 2023 yılı verilerinde, hem genelde hem kadınlarda hem de gençlerde 2002 yılından bu yana en yüksek işgücüne katılım ve istihdam...

 • İş-Pozitif Kadın İstihdamı Projesiyle Son 2 Haftada 15 Bin 262 Kadın İstihdam Edildi
  24 Şub İş-Pozitif Kadın İstihdamı Projesiyle Son 2 Haftada 15 Bin 262 Kadın İstihdam Edildi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, İş-Pozitif Kadın İstihdamı Projesi ile son 2 haftada 15 bin 262 kadının istihdam edildiğini belirterek, gelecek ay açıklanacak istihdam verilerinde son 22 yılın en düşük işsizlik oranının beklendiğini söyledi.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Manisa'da Vatandaşları Ziyaret Etti
  23 Şub Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Manisa'da Vatandaşları Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Manisa'da tarihi Hatuniye Camiinde Cuma Namazını kıldıktan sonra kahvehanedeki vatandaşları ziyaret edip sohbet etti. Manisa Valiliği ve seçim stantlarını da ziyaret eden Yılmaz, programını tamamladı.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: Para ve maliye politikalarımızın uyumu güçleniyor
  23 Şub Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: Para ve maliye politikalarımızın uyumu güçleniyor

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Para ve maliye politikalarımızın uyumunu günden güne pekiştiriyoruz.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Açıklaması
  23 Şub Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Açıklaması

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Sermaye hareketlerinde de 2022'de 13,7 milyar dolar bir çıkış olmuşken ülkemizden. 2023 yılında nette 8,34 milyar dolar bir sermaye girişinin gerçekleştiğini görüyoruz.

 • Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi'nde Prostatlı Hayat Merkezi açıldı
  20 Şub Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi'nde Prostatlı Hayat Merkezi açıldı

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi bünyesinde kurulan Prostatlı Hayat Merkezi, törenle hizmete girdi. Açılış törenine Manisa Valisi Enver Ünlü, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Rektör Prof. Dr. Rana Kibar ve diğer protokol üyeleri katıldı. Merkezin amacı, prostat kanserinde erken teşhisin önemini vurgulamak ve farkındalığı artırmaktır.

 • Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek, Manisa İş Dünyasıyla Buluştu
  07 Şub Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek, Manisa İş Dünyasıyla Buluştu

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Manisa iş dünyasıyla bir araya geldi. Bakan Şimşek, toplantıda izlenen mali politikaları paylaşırken, iş dünyasının talep ve sorunlarını da dinledi. Şimşek, haziran ayıyla birlikte enflasyonda düşüş yaşanacağını belirtti.

 • Bakan Şimşek enflasyonda düşüş için tarih verdi
  06 Şub Bakan Şimşek enflasyonda düşüş için tarih verdi

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Manisa'da sanayiciler ve iş insanlarıyla bir araya geldi. Şimşek, Vestel Fabrikası'nı ziyaret ettikten sonra Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde sanayicilerle bir araya geldi. Ardından Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nda iş dünyasıyla buluştu. Şehit er Enis Budak'ın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Bakan Şimşek, kentten ayrıldı.

 • Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Manisa'da
  06 Şub Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Manisa'da

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Manisa Büyükşehir Belediye bütçesinin yüzde 40'ının yatırımlara ayrılmasının önemine vurgu yaptı. Şimşek, Manisa'da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi ve iş dünyası ile buluştu.

 • Mehmet Şimşek, Manisa'da Vali ve Belediye Başkanı ile Görüştü
  06 Şub Mehmet Şimşek, Manisa'da Vali ve Belediye Başkanı ile Görüştü

  HAZİNE ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Manisa programı kapsamında Manisa Valisi Enver Ünlü' ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü ziyaret etti. Şimşek, ayrıca belediye başkan adayları, sanayici ve iş dünyası ile görüşmek üzere Manisa'ya geldi.

 • Hazine ve Maliye Bakanı Manisa'da ziyaretlerde bulundu
  06 Şub Hazine ve Maliye Bakanı Manisa'da ziyaretlerde bulundu

  HAZİNE ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Manisa Valisi Enver Ünlü ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü ziyaret etti. Şimşek, ayrıca ilçe belediye başkan adayları, sanayici ve iş dünyası temsilcileriyle bir araya gelecek.

 • Manisa'da Engelsiz Eğitim Merkezi ve Korumalı İşyeri Açıldı
  05 Şub Manisa'da Engelsiz Eğitim Merkezi ve Korumalı İşyeri Açıldı

  Manisa'da engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve toplumsal entegrasyonlarını güçlendirmek amacıyla kurulan Şehzadeler Belediyesi Engelsiz Eğitim Merkezi ve Korumalı İşyeri, törenle açıldı.

 • Manisa'daki Geri Dönüşüm Tesisleri Kapatıldı
  03 Şub Manisa'daki Geri Dönüşüm Tesisleri Kapatıldı

  Manisa'nın Yunusemre ilçesinde geçen yıldan beri yangınlara neden olan geri dönüşüm tesisleri, Valilik tarafından kapatıldı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar sonucunda atıkların bertaraf edilmesi ve lisanslı firmalara gönderilmesi planlanmaktadır.

 • Manisa 1. Komando Eğitim Tugayı'nda 3.660 erbaş ve er yemin etti
  02 Şub Manisa 1. Komando Eğitim Tugayı'nda 3.660 erbaş ve er yemin etti

  Manisa 1. Komando Eğitim Tugayı'nda düzenlenen törende, 3.660 erbaş ve er yemin etti. Törene 7.642 aile ferdi katıldı. Vali Ünlü, askerlere başarı belgelerini takdim etti.

 • Manisa Valisi Enver Ünlü, 1. Komando Eğitim Tugayı'ndaki Yemin Törenine Katıldı
  02 Şub Manisa Valisi Enver Ünlü, 1. Komando Eğitim Tugayı'ndaki Yemin Törenine Katıldı

  Manisa Valisi Enver Ünlü, 1. Komando Eğitim Tugayı'nda düzenlenen 2023/4. Tertip 3. Kademe Erlerin Yemin Töreni'ne katıldı. Törende 3660 erbaş ve er yemin ederek komando beresini taktı. Vali Ünlü, konuşmasında askerlerin vatan görevini gururla yerine getireceğine inandığını belirtti. Tören sonunda askerlere başarı belgeleri verildi ve aileleriyle buluştu.

 • Marmara Gölü'nün tarıma açılmasına ilişkin iş birliği protokolüne dava açıldı
  02 Şub Marmara Gölü'nün tarıma açılmasına ilişkin iş birliği protokolüne dava açıldı

  Manisa'da kuraklık ve su kaybı nedeniyle kuruyan Marmara Gölü'nün tarıma açılmasına ilişkin yapılan iş birliği protokolünün iptali için açılan dava sonucunda mahkeme, keşif ve bilirkişi incelemesi yapılmasına karar verdi. Göldeki tarımsal faaliyetlerin yargıya taşındığı bu dava, Türkiye'nin ilk iklim davası olarak da dikkat çekiyor.

 • Marmara Gölü'nün tarıma açılmasına ilişkin iş birliği protokolünün iptali için dava açıldı
  02 Şub Marmara Gölü'nün tarıma açılmasına ilişkin iş birliği protokolünün iptali için dava açıldı

  Manisa'da kuraklık ve su kaybı nedeniyle kuruyan Marmara Gölü'nün tarıma açılmasına ilişkin yapılan iş birliği protokolünün iptali için dava açıldı. Mahkeme, keşif ve bilirkişi incelemesi yapılmasına karar verdi.

 • Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay'ı ağırladı
  01 Şub Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay'ı ağırladı

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Ziyarette, 2028 Avrupa Üniversite Oyunlarına ev sahipliği yapma adaylığı konuşuldu.

 • Manisa İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü görevini yürüten Güray Karakaya veda ziyaretlerine başladı
  01 Şub Manisa İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü görevini yürüten Güray Karakaya veda ziyaretlerine başladı

  Manisa İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü görevini yürütürken AFAD Geçici Barınma ve Lojistik Depo Yönetimi Daire Başkanlığı görevine atanan Güray Karakaya, Manisa Valisi Enver Ünlü, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ünlü ve MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay'a veda ziyaretinde bulundu.

 • Kırkağaç Jandarma Komando Eğitim Merkezi'nde 35. Dönem Uzman Erbaşların Mezuniyet Töreni
  27 Oca Kırkağaç Jandarma Komando Eğitim Merkezi'nde 35. Dönem Uzman Erbaşların Mezuniyet Töreni

  Kırkağaç Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanlığı'nda eğitimlerini tamamlayan 35. Dönem Uzman Erbaşların mezuniyet töreni coşkuyla gerçekleştirildi. Törene, Manisa Valisi Enver Ünlü, Tümgeneral Yusuf Ziyaddin Cavlak ve diğer yetkililerin yanı sıra şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlar da katıldı. 6 aylık eğitimlerini tamamlayan bin 804 Uzman Erbaş, törenin ardından görevlerine başladı.

 • Manisa Valisi Enver Ünlü, Yılın Kareleri oylamasına katıldı
  23 Oca Manisa Valisi Enver Ünlü, Yılın Kareleri oylamasına katıldı

  Manisa Valisi Enver Ünlü, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı 'Yılın Kareleri' oylamasına katıldı. Ünlü, AA foto muhabirleri ile muhabirlerinin yurt içi ve yurt dışında çektiği, 'Haber', 'Çevre Yaşam' ve 'Spor' ile bu yıla özel eklenen 'Deprem: Umut' ve 'Gazze: Kanıt' kategorilerindeki toplam 147 fotoğrafı inceledi.

 • Manisa Valisi Enver Ünlü, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu'nu ziyaret etti
  17 Oca Manisa Valisi Enver Ünlü, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu'nu ziyaret etti

  Manisa Valisi Enver Ünlü, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu'nu ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarette, Manisa'da yürütülen projeler ve desteklenen projeler hakkında brifing verildi. Ayrıca, yeni başlayan projeler ve gençlere yönelik yapılan çalışmalar da paylaşıldı. Vali Ünlü, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu'nun önemli projelere imza attığını ve bu projelere her zaman destek vereceklerini belirtti.

 • Manisa Valisi Enver Ünlü, MASTEK Projesi'ni inceledi
  16 Oca Manisa Valisi Enver Ünlü, MASTEK Projesi'ni inceledi

  Manisa Valisi Enver Ünlü, Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi Güdümlü Projesi (MASTEK) uygulama alanında incelemelerde bulundu. Vali Ünlü, proje hakkında bilgi alarak, bölge ekonomisi ve savunma sanayisine katkı sağlamasının önemini vurguladı.

 • Manisa'da ikinci kez yangın çıkan tesis mühürlendi
  09 Oca Manisa'da ikinci kez yangın çıkan tesis mühürlendi

  Manisa'da faaliyetleri durdurulmasına rağmen depolama yapmaya devam eden geri dönüşüm tesisinde çıkan ikinci yangın sonrası Manisa Valiliği tesisi mühürledi. Adli ve idari soruşturmanın da başlatıldığı tesisin tasfiyesi Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından yürütülecek.

 • Manisa'da yangın çıkan geri dönüşüm tesisi mühürlendi
  09 Oca Manisa'da yangın çıkan geri dönüşüm tesisi mühürlendi

  Manisa Valiliği, dün çıkan yangın sonrasında çevre izin ve lisansı iptal edilen geri dönüşüm tesisinin mühürlendiğini ve tasfiye sürecinin Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından yürütüleceğini bildirdi. Yangın sonrası yapılan ölçümlerde çevre ve insan sağlığını olumsuz etkileyen bir durum tespit edilmedi.

 • Manisa'daki geri dönüşüm tesisinde çıkan yangın sonrası valilik devreye girdi
  09 Oca Manisa'daki geri dönüşüm tesisinde çıkan yangın sonrası valilik devreye girdi

  Geçtiğimiz yıl çıkan yangın sonucu lisansı iptal edilen Manisa'daki geri dönüşüm tesisinde dün yeniden yangın çıktı. Manisa Valiliği tarafından tesis mühürlendi ve tasfiye süreci Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından yürütülecek.

 • Manisa'da Geri Dönüşüm Tesisi İkinci Kez Yangın Sonucu Mühürlendi
  09 Oca Manisa'da Geri Dönüşüm Tesisi İkinci Kez Yangın Sonucu Mühürlendi

  Manisa'da bulunan bir geri dönüşüm tesisi, geçen yıl yaşanan yangının ardından ikinci kez yangın çıkması üzerine mühürlendi. İlk yangında tesise ceza kesilmiş ve malzemelerin bertarafı için süre verilmişti. Ancak sürenin dolmasına rağmen malzemeler bertaraf edilmediği için tesis mühürlenemedi. İkinci yangın sonucunda ise tesisin lisansı iptal edildi ve mühürleme işlemi gerçekleştirildi.

 • Manisa'da Geri Dönüşüm Tesisi İkinci Kez Yangın Sonucu Mühürlendi
  09 Oca Manisa'da Geri Dönüşüm Tesisi İkinci Kez Yangın Sonucu Mühürlendi

  Manisa'da bulunan bir geri dönüşüm tesisi, geçen yıl yaşanan yangının ardından ikinci kez yangın çıkması üzerine mühürlendi. İlk yangında tesise ceza kesilmiş ve malzemelerin bertaraf edilmesi için süre verilmişti. Ancak sürenin dolmasına rağmen malzemeler bertaraf edilmediği için tesis mühürlenemedi. İkinci yangın sonucunda tesisin lisansı iptal edildi ve mühürleme işlemi gerçekleştirildi.

 • AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu Manisa'da Gençlerle Buluştu
  09 Oca AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu Manisa'da Gençlerle Buluştu

  AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi'nde düzenlenen açılış törenine katıldı ve ardından gençlerle bir söyleşi gerçekleştirdi. Yenişehirlioğlu, hastanenin önemine vurgu yaparak hizmet kalitesinin artacağına inandığını belirtti. Söyleşide ise deneyimlerini paylaşan Yenişehirlioğlu, gençlere tavsiyelerde bulundu.

 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Manisa'da incelemelerde bulundu
  05 Oca Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Manisa'da incelemelerde bulundu

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Manisa'da Gediz Kavşağı'nda incelemelerde bulundu. Bakan Uraloğlu, bölgede çalışmaların hızla başlaması için gerekli hazırlıkların yapıldığını belirtti. Ayrıca, demiryolları ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi veren Bakan Uraloğlu, İzmir-Manisa-Ankara Yüksek Hızlı Tren hattının önemine değindi ve çalışmaların devam ettiğini söyledi. Bakan Uraloğlu, Manisa Valisi, MHP Manisa İl Başkanı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Manisa İl Başkanı ile de bir araya geldi ve yerel seçimlerin önemine vurgu yaptı.

 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu Manisa'da hizmetlerin kalitesini artırmayı hedefliyor
  05 Oca Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu Manisa'da hizmetlerin kalitesini artırmayı hedefliyor

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Manisa'da gerçekleştirdiği ziyaretlerde yerel seçimler öncesinde AK Parti belediyeciliğiyle hizmetlerin kalitesini artırmayı planladıklarını belirtti.

 • Ulaştırma Bakanı: Manisa'ya 21 yılda 92 milyar liralık ulaştırma yatırımı yapıldı
  05 Oca Ulaştırma Bakanı: Manisa'ya 21 yılda 92 milyar liralık ulaştırma yatırımı yapıldı

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Manisa İl Koordinasyon Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, Manisa'ya 21 yıllık iktidar döneminde yaklaşık 92 milyar liralık ulaştırma yatırımı yapıldığını belirtti. Bakan Uraloğlu, İstanbul-İzmir Otoyolu, Sabuncubeli Tüneli ve diğer yol projeleriyle Manisa'nın ulaşımını geliştirdiklerini ifade etti. Ayrıca, haberleşme ve iletişim alanında da önemli gelişmeler kaydedildiğini söyledi.

 • Ulaştırma Bakanı Uraloğlu, Akhisar-Gördes yolunda incelemelerde bulundu
  05 Oca Ulaştırma Bakanı Uraloğlu, Akhisar-Gördes yolunda incelemelerde bulundu

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Akhisar-Gördes yolunun yapımı hakkında incelemelerde bulundu. Yolun proje bedeli, tamamlanmasıyla birlikte sağlayacağı tasarruf ve karbon emisyonu azaltımı hakkında bilgi veren Bakan Uraloğlu, Manisa'nın ulaşım ve iletişim altyapısının gelişimi için yapılan yatırımları da açıkladı. Ayrıca, Ankara-İzmir Hızlı Tren Projesi'nin Manisa ayağının da devam ettiğini belirtti.

 • Sakarya'da 2023 yılı böyle geçti
  31 Ara Sakarya'da 2023 yılı böyle geçti

  Sakarya'da geride bırakılmaya hazırlanılan 2023 yılında siyasetten spora, asayişten ekonomiye birçok önemli olay yaşandı.

 • Manisa'da Yeni Yıl Tedbirleri Alındı
  31 Ara Manisa'da Yeni Yıl Tedbirleri Alındı

  Manisa Valiliği koordinesinde genel güvenlik, asayiş ve trafik başta olmak üzere çeşitli tedbirler alınarak, vatandaşların yeni yıla huzurlu ve güvenli bir şekilde girmeleri sağlanacak. Manisa İl Emniyet Müdürlüğü, Manisa İl Jandarma Komutanlığı ve Manisa İl Sağlık Müdürlüğü bünyesindeki personel ve ekip sayısı artırılarak, güvenlik önlemleri en üst seviyeye çıkarıldı.

 • Salihli OSB Müteşebbis Heyeti 2023 Yılının Son Toplantısını Gerçekleştirdi
  30 Ara Salihli OSB Müteşebbis Heyeti 2023 Yılının Son Toplantısını Gerçekleştirdi

  Manisa'nın Salihli ilçesinin Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti, 2023 yılının son toplantısını, Manisa Valisi Enver Ünlü başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda, Salihli OSB'nin faaliyet raporu ve mali konular ele alındı.

 • Manisa'da devam eden yatırımların proje bedeli 3,5 milyar TL
  28 Ara Manisa'da devam eden yatırımların proje bedeli 3,5 milyar TL

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Manisa'da devam eden yatırımların proje bedelinin 3,5 milyar TL civarında olduğunu açıkladı. Projeler tamamlandığında Manisa'da derslik ve öğretmen ihtiyacı sorunu ortadan kalkacak.

 • Bakan Tekin Manisa'da derslik ve öğretmen ihtiyacı açısından sorun kalmayacak
  28 Ara Bakan Tekin Manisa'da derslik ve öğretmen ihtiyacı açısından sorun kalmayacak

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Manisa'da derslik ve öğretmen ihtiyacı açısından sorun kalmayacağını belirtti. Bakan Tekin, Şehit Uzman Çavuş Vedat Öz Kızılay Özel Eğitim Anaokulu'nun açılışına katıldı ve 81 ilde 81 anaokulu projesinin önemine vurgu yaptı. Ayrıca, terörle mücadelede şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Enis Budak'ın ailesini ziyaret etti.

 • Bakan Tekin, Özel Eğitim Anaokulu Açılışına Katıldı
  28 Ara Bakan Tekin, Özel Eğitim Anaokulu Açılışına Katıldı

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Manisa'da Şehit Uzman Çavuş Vedat Öz Kızılay Özel Eğitim Anaokulu'nun açılışına katıldı. Açılış törenine Türk Devletleri Teşkilatı Aksakallılar Heyet Başkanı Binalı Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım da katıldı. Bakan Tekin, törende yaptığı konuşmada emeği geçenlere teşekkür etti ve okul öncesi eğitime dikkat çekti. Ayrıca, Bakan Tekin, Irak'ta şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Enis Budak'ın ailesini ziyaret etti.

 • Kızılay tarafından Manisa'ya yapılan Şehit Vedat Öz Özel Eğitim Anaokulu açıldı
  28 Ara Kızılay tarafından Manisa'ya yapılan Şehit Vedat Öz Özel Eğitim Anaokulu açıldı

  Türk Kızılay'ının 81 İl 81 Anaokulu Projesi kapsamında Manisa'ya yaptırılan Şehit Vedat Öz Özel Eğitim Anaokulu, Binali Yıldırım ve Yusuf Tekin'in katılımıyla açıldı. Açılış törenine birçok önemli isim katıldı. Anaokulu, Türk Kızılay'ının eğitime yatırım projesi olarak değerlendiriliyor.

 • Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Binali Yıldırım'ı ağırladı
  28 Ara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Binali Yıldırım'ı ağırladı

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türkiye Cumhuriyeti'nin 27'nci Başbakanı ve 28. Dönem TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ı konuk etti. Başkan Ergün, Yıldırım'a Büyükşehir Belediyesi'nin geride kalan süreçte hayata geçirdiği projeleri anlattı ve Gediz Kavşağı projesine değindi. Gediz Kavşağı'nın inşaat sürecinin başlaması için kamulaştırma yapılmasına gerek olmadan Ulaştırma Bakanlığı'na teslim edileceği belirtildi.

 • Manisa'da Yatırımlar Tamamlandığında Derslik ve Öğretmen İhtiyacı Sorun Olmayacak
  28 Ara Manisa'da Yatırımlar Tamamlandığında Derslik ve Öğretmen İhtiyacı Sorun Olmayacak

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Manisa'da devam eden yatırımların proje bedelinin 3,5 milyar TL olduğunu açıkladı. Projeler tamamlandığında Manisa'da derslik ve öğretmen ihtiyacı sorunu ortadan kalkacak.

 • Manisa İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş'ın ağabeyi Adnan Aktaş son yolculuğuna uğurlandı
  27 Ara Manisa İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş'ın ağabeyi Adnan Aktaş son yolculuğuna uğurlandı

  Aydın'da rahatsızlığı dolayısıyla hayatını kaybeden Manisa İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş'ın ağabeyi Adnan Aktaş, İncirliova Yazıdere Mahalle Camisinde düzenlenen cenaze töreninin ardından mahalle mezarlığında defnedildi. Törene Aydın ve Manisa'dan birçok önemli isim katıldı.

 • Manisa'da Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
  27 Ara Manisa'da Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

  Manisa Valisi Enver Ünlü başkanlığında düzenlenen Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurulu (SANTEK) Toplantısı, Manisa'nın sanayi ve teknoloji alanında ilerlemesi ve politika belirlemek amacıyla gerçekleştirildi. Toplantıda, kadın kooperatiflerine destek verilmesi, mesleki eğitimin önemi ve Manisa'da üretilen ürünler için coğrafi işaret alınmasının önemi gibi konular ele alındı.

 • CHP Lideri Özel'den, Devlet Bahçeli'ye Yanıt: 'Pkk'nın Adını Anmayan Bir Hain Arıyorsan, İşte Recep Tayyip Erdoğan'ın Tweeti.
  26 Ara CHP Lideri Özel'den, Devlet Bahçeli'ye Yanıt: "Pkk'nın Adını Anmayan Bir Hain Arıyorsan, İşte Recep Tayyip Erdoğan'ın Tweeti.

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Grup Toplantısında; kendisinin şehitlerle ilgili mesajını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımı gösterdi ve “Tüm vatandaşlarımızın dikkatine: Askerlerimiz şehit olduğunda, CHP’nin Genel Başkanının tweeti: ‘Pençe Kilit Operasyon bölgesinde, PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan altı askerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.’ Sayın Bahçeli, bugün dedin ya; ‘PKK’nın adını anmaz onlar, hain onlar.’ PKK’nın adını anmayan bir hain arıyorsan, işte Recep Tayyip Erdoğan’ın tweeti. Öyle bedava siyaset yok artık. Hain arıyorsan burada” dedi.

 • Özgür Özel, Sözleşmeli Piyade Er Enis Budak'ın Manisa'daki Cenaze Törenine Katıldı
  24 Ara Özgür Özel, Sözleşmeli Piyade Er Enis Budak'ın Manisa'daki Cenaze Törenine Katıldı

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Kuzey Irak’ta Pençe Kilit bölgesinde şehit düşen sözleşmeli piyade er Enis Budak’ın Manisa’da düzenlenen cenaze törenine katıldı. Özel, Manisa Valisi Enver Ünlü ile Akhisar Hava Meydan Komutanlığı’nda şehidin cenazesini de karşıladı.

 • Şehit Piyade Sözleşmeli Er Budak, Manisa'da son yolculuğuna uğurlandı
  24 Ara Şehit Piyade Sözleşmeli Er Budak, Manisa'da son yolculuğuna uğurlandı

  Irak'ın kuzeyinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Enis Budak'ın cenazesi, Manisa'da toprağa verildi.

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e şehit cenazesinde tepki
  24 Ara CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e şehit cenazesinde tepki

  Irak'taki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, teröristlerin hain saldırısında şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Enis Budak, memleketi Manisa'da son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine CHP Genel Başkanı Özgür Özel de katıldı. O sırada törene katılanlar, CHP lideri Özel'i yuhalayarak, ''Özgür dışarı'' sloganları attı.

 • Pençe-Kilit şehidi Piyade Sözleşmeli Er Budak toprağa verildi
  24 Ara Pençe-Kilit şehidi Piyade Sözleşmeli Er Budak toprağa verildi

  Pençe-Kilit şehidi Piyade Sözleşmeli Er Enis Budak toprağa verildi, cenazede Özel'e tepki Irak'ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Enis Budak (22), Manisa'da kılınan cenaze namazı...

 • Şehit Budak'ın cenaze töreninde CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e tepki
  24 Ara Şehit Budak'ın cenaze töreninde CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e tepki

  Şehit Budak'ın cenaze töreninde CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e tepki Şehit Piyade Sözleşmeli Er Enis Budak'ın Manisa'daki cenazesine katılanlardan bir grup, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e "Özgür dışarı" sloganları atarak tepki gösterdi.

 • Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan askerlerimiz son yolculuklarına uğurlandı
  24 Ara Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan askerlerimiz son yolculuklarına uğurlandı

  Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan askerlerimiz memleketlerinde son yolculuklarına uğurlandı.

 • Piyade Sözleşmeli Er Budak'ın şehadet haberi Manisa'daki ailesine verildi
  23 Ara Piyade Sözleşmeli Er Budak'ın şehadet haberi Manisa'daki ailesine verildi

  Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Enes Budak'ın (22) Manisa'daki ailesine şehadet haberi verildi.

 • Muradiye OSB'den 'imar planı' açıklaması
  19 Ara Muradiye OSB'den 'imar planı' açıklaması

  Yunusemre Belediyesinin taraf olduğu ve şahıslar tarafından Muradiye Organize Sanayi Bölgesi (MUOSB) yönetimi hakkında, 1/1000 ve 1/5000 imar planı değişikliğiyle ilgili açılan davada, mahkemenin verdiği yürütmeyi durdurma kararına ilişkin Muradiye OSB yazılı bir açıklama yaptı.

 • Muradiye OSB'de 140 firma faaliyet gösteriyor
  15 Ara Muradiye OSB'de 140 firma faaliyet gösteriyor

  Muradiye Organize Sanayi Bölgesi (MUOSB) yönetimi, bölgede faaliyet gösteren 140 firmanın istihdam sağladığını ve 10 binden fazla kişiye iş imkanı sunduğunu açıkladı.

 • Manisa Valisi ve Eşi, Trafik Kazası Geçiren Çocuğa Moral Verdi
  15 Ara Manisa Valisi ve Eşi, Trafik Kazası Geçiren Çocuğa Moral Verdi

  Manisa Valisi Enver Ünlü ve eşi Sema Ünlü, trafik kazası sonucu uzun süredir tedavi gören 13 yaşındaki Fatma Zöhre Kızılkaya ve ailesini ziyaret ederek moral verdi. Vali Ünlü, genç kızın gelecek hayallerini öğrenerek devlet olarak sağlık ve eğitim konularında destek vereceklerini belirtti. Ziyaretten mutluluk duyan Fatma Zöhre, sağlığına kavuşarak okula yürüyerek gitmek istediğini ifade etti.

 • Manisa Valisi Enver Ünlü'nün eşi Sema Ünlü, koruyucu aileye misafir oldu
  14 Ara Manisa Valisi Enver Ünlü'nün eşi Sema Ünlü, koruyucu aileye misafir oldu

  Manisa Valisi Enver Ünlü'nün eşi Sema Ünlü, koruyucu aile hizmetinin önemini vurgulayarak, aileye teşekkür etti.

 • 'Ulusal Üniversite Sanayi İşbirliği AR-GE ve İnovasyon Kongresi' Manisa'da başladı
  13 Ara "Ulusal Üniversite Sanayi İşbirliği AR-GE ve İnovasyon Kongresi" Manisa'da başladı

  Manisa Celal Bayar Üniversitesince (MCBÜ) bu yıl 5'incisi düzenlenen "Ulusal Üniversite Sanayi İşbirliği AR-GE ve İnovasyon Kongresi" başladı.

 • Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali İçin 7 Ton Mesir Macunu Karılmaya Başlandı
  11 Ara Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali İçin 7 Ton Mesir Macunu Karılmaya Başlandı

  Manisa'da gerçekleştirilecek Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali için 7 ton mesir macunu karılmaya başlandı. 15 kadın tarafından 5 asırlık geleneğe uygun yapılıp, çuvallarda istiflenen mesir macunu, 4 yıl aradan sonra 483'üncü kez halka saçılacak.

 • Çocuk gözüyle insan hakları resim yarışması ödülleri sahiplerini buldu
  09 Ara Çocuk gözüyle insan hakları resim yarışması ödülleri sahiplerini buldu

  10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında Manisa İl İnsan Hakları Kurulunca düzenlenen 'Çocuk Gözüyle İnsan Hakları' konulu resim yarışmasının ödülleri düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi.

 • Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı, Manisa'da ana arı üretim kovanı dağıttı
  08 Ara Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı, Manisa'da ana arı üretim kovanı dağıttı

  Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Manisa'da düzenlenen törende arıcılara ana arı üretim kovanları dağıttı. Yumaklı, Türkiye'nin arıcılık alanında birinciliği hedeflediğini belirterek, Türk balının tercih edilebilir olması için çalıştıklarını söyledi.

 • Tarım ve Orman Bakanı Manisa'da
  08 Ara Tarım ve Orman Bakanı Manisa'da

  Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Manisa ziyareti kapsamında Cuma Namazını Hatuniye Camii'nde kıldıktan sonra Vali Enver Ünlü'yü ziyaret etti.

 • Manisa'da Engelli Hakları Paneli Gerçekleştirildi
  08 Ara Manisa'da Engelli Hakları Paneli Gerçekleştirildi

  3 Aralık Dünya Engelliler Günü ve 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında Manisa Valiliği ve Manisa CBÜ işbirliği ile 'Engelli Hakları Paneli' düzenlendi. Panelde engelli bireylerin günlük yaşamda yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı. Ayrıca erişilebilirlik belgesi alan kurum ve kuruluşlar hakkında bilgi verildi ve idari yaptırımların başlayacağı duyuruldu.

 • Vali Ünlü Soma'da temaslarda bulundu
  07 Ara Vali Ünlü Soma'da temaslarda bulundu

  Manisa Valisi Enver Ünlü ilçe ziyaretleri kapsamında Soma'da ziyaretlerde ve incelemelerde bulundu.

 • Vali Ünlü Kırkağaç'ta kamu hizmetlerini inceledi, şehit ailelerini ziyaret etti
  06 Ara Vali Ünlü Kırkağaç'ta kamu hizmetlerini inceledi, şehit ailelerini ziyaret etti

  Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kırkağaç ilçesine giden Manisa Valisi Enver Ünlü, Kırkağaç Kaymakamlığı, belediye başkanlığı, ilçe jandarma komutanlığı, ilçe emniyet müdürlüğü ve Kırkağaç Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanlığını ziyaret etti.

 • Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nin 2023-2024 akademik yılı açılışı törenle gerçekleştirildi
  04 Ara Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nin 2023-2024 akademik yılı açılışı törenle gerçekleştirildi

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nin (MCBÜ) 2023-2024 akademik yılı açılışı Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Törende konuşan Manisa Valisi Enver Ünlü, akademik çalışmaların iklim değişikliği, afetler, salgın hastalıklar ve küresel sorunlara odaklanması gerektiğine dikkat çekti. AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu ise MCBÜ'nün bölgesine ve ülkesine değer kattığını belirtti.

 • Manisa CBÜ Akademik Açılış Töreni düzenlendi
  04 Ara Manisa CBÜ Akademik Açılış Töreni düzenlendi

  Manisa CBÜ Akademik Açılış Töreni düzenlendi Manisa CBÜ Rektörü Prof. Dr. Rana Kibar: "21 AB üyesi ülkeden 85 üniversiteyle 275 Erasmus programı anlaşması imzaladık" Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nin 2023-2024 akademik yılı açılışı için tören düzenlendi.

 • Manisa'da Kış Mevsiminde Alınacak Trafik Tedbirleri Toplantısı Yapıldı
  02 Ara Manisa'da Kış Mevsiminde Alınacak Trafik Tedbirleri Toplantısı Yapıldı

  Manisa'da 'Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı' çerçevesinde, kış mevsiminin başlaması ile birlikte olumsuz hava şartlarında karşılaşılması muhtemel durumlarda alınacak önlemlerin değerlendirildiği 'Kış Mevsiminde Alınacak Trafik Tedbirleri Toplantısı' Vali Enver Ünlü başkanlığında yapıldı. Toplantıda kış tedbirleri kapsamında ilgili birimlerce alınacak tedbirler ve çalışmalar ile hazırlık planlarına ilişkin bilgiler paylaşıldı.

 • Özlenen Mesir Festivali İçin Geri Sayım Başladı
  01 Ara Özlenen Mesir Festivali İçin Geri Sayım Başladı

  4 yıldır yapılamayan Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali için tarih belli oldu. Yerli ve yabancı binlerce insanı bir araya getiren tarihi festival için 7 ton mesir macunu hazırlanacak.

 • Manisa'da Şiddetli Yağış Sonrası Spor Tesisi İstinat Duvarı Çöktü
  26 Kas Manisa'da Şiddetli Yağış Sonrası Spor Tesisi İstinat Duvarı Çöktü

  Manisa'da öğle saatlerinden itibaren etkisini artıran kuvvetli yağış sonrası bir spor tesisinin istinat duvarı çöktü. Yaşanan olayda şans eseri yaralanan olmazken, Manisa Valiliği ikinci bir duyuruya kadar motosiklet, scooter, elektrikli scooter kullanımına yasak getirdi.

 • Manisa'da Olumsuz Hava Şartları Nedeniyle Motosiklet ve Scooter Kullanımı Yasaklandı
  26 Kas Manisa'da Olumsuz Hava Şartları Nedeniyle Motosiklet ve Scooter Kullanımı Yasaklandı

  Manisa Valisi Enver Ünlü imzasıyla il genelinde olumsuz hava şartları nedeniyle Manisa'da bugün saat 15.00'ten itibaren motosiklet, scooter, elektrikli scooter kullanıcıları ve motorlu kuryelerin trafiğe çıkmasının ikinci bir emre kadar yasaklandığı ve karara uymayanlar Kabahatlar Kanunu 32. maddesine istinaden idari yaptırım kararı uygulanacağı bildirildi.

 • Manisa'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları
  24 Kas Manisa'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları

  Manisa'da 24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen programda çelenk sunumu yapıldı ve konuşmalar gerçekleştirildi. Ayrıca, Gediz Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen kutlama programında şiirler okundu ve konser verildi.

 • İzmir Valisi Dr. Süleyman Elban, Manisa Valisi Enver Ünlü'yü ziyaret etti
  22 Kas İzmir Valisi Dr. Süleyman Elban, Manisa Valisi Enver Ünlü'yü ziyaret etti

  İzmir Valisi Dr. Süleyman Elban, Manisa Valisi Enver Ünlü'yü nezaket ziyareti için Manisa'ya gitti. Vali Ünlü, Vali Elban'ı Valilik önünde karşılayarak ziyaretten memnuniyetini dile getirdi. İki vali arasında yapılan görüşmelerde nazik ziyaretler için teşekkürler ifade edildi.

 • Manisa Valisi Ünlü, Akhisar'da incelemelerde bulundu
  16 Kas Manisa Valisi Ünlü, Akhisar'da incelemelerde bulundu

  Manisa Valisi Enver Ünlü, Akhisar'da inşaatı devam eden yeni hükümet konağı binasını inceledi, bir şehit ailesini ziyaret etti.

 • Vali Enver Ünlü, Akhisar'da incelemelerde bulundu
  16 Kas Vali Enver Ünlü, Akhisar'da incelemelerde bulundu

  Manisa Valisi Enver Ünlü, ilçe ziyaretleri kapsamında Akhisar'a giderek incelemelerde bulundu.

 • Akhisar'da İsrail'in Gazze saldırıları için hayır yemeği düzenlendi
  15 Kas Akhisar'da İsrail'in Gazze saldırıları için hayır yemeği düzenlendi

  Manisa'nın Akhisar ilçesinde, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenler için Akhisar Balıkesirliler Derneği tarafından 'hayır yemeği' etkinliği düzenlendi. Etkinlikte bin kişilik pilav dağıtıldı ve Manisa Valisi, Kaymakam ve Belediye Başkanı da katıldı. Dernek Başkanı Perihan Deniz, saldırıları kınayarak hayatını kaybedenlere rahmet diledi ve bu katliamın bir an önce son bulmasını temenni etti.

Advertisement